Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

haberci programı

Yanıt
Old 04-09-2007, 16:46   #1
dark43

Varsayılan haberci programı

sayın meşlektalarım ,adliyelerde kullanımı bakanlık ve adliye personeline ait olan msn benzeri HABERCİ programı ile ilgili görüş ve önerilerinizi almak istiyorum.
ozellikle dairelerde memur arkadaşlarımız bu programın kullanımında biraz ölçüyü kaçırıyorlar gibi geliyor bana...işlerimizi yaptırmak program kullanımında n dolayı imkansız hale gelmiş gibi geliyor
Bu konuda sizin görüşleriniz neleredir?

*****amacım sadece genelde bir fikir alışverişi yapmaktır.cevaplarınızda İL İLÇE VE ADLİYE VEDE KALEM ADI BELİTMEZ iseniz kimseyi rencide etmemiş oluruz.
saygılarımla
Old 09-09-2007, 21:00   #2
OLCAYK

Ben hiç rastlamadım bundan sonra dikkat edeceğim, ama Haberciye gerek yokki, kahve falı bakılırken araya girmek zaten oldukça zor Hatta sinirlenmemek daha zor.Sonra sinirlenmeden işinin yapılmasını sağladığın, sakinleşmeyi öğrendiğin için sevinirken, gece aklına bir kurt düşüpte ya yanlış olduysa diye ertesi gün gidip kontrol etmek daha zor
Old 11-09-2007, 12:59   #3
lawstudent

afedersiniz bahsettiğiniz haberci programı bi bilgisayar programı mı?henüz öğrenci olduğum için ilk defa duydum,ne işe yarar.
Old 07-08-2010, 15:32   #4
sahil_kizi

haberci benim için uyap ile ilgili sorunları çözmede kullandığım bir sistem, gönderdiğim talimatları veya evrakları ki bunlar idari para cezaları, temyiz dilekçeleri vb.. evrakları takip etmemde yarıyor. ben işime yaradığını düşünüyorum, şöyle ki, pekçok adliyenin telefonuna ulaşamazken veya numarasını bile bulamadığımız zaman her zaman bir kurtarıcı benim için, doğru yolda kullandığımı düşünüyorum,
Old 08-08-2010, 00:23   #5
janan

Bu konu başlığını görünce çok şaşırdım aynı zamanda da yalnız olmaadığımı görüp sevindim. Zira bu durum benim de fazlasıyla sinir olduğum bir durum. Bazen ben mi abartıyorum acaba algıda seçicilikten dolayı mı böyle oluyor diyordum. Tabiki genelleme yapmak yanlış olur ama habercinin kullanımının amacını çoktan aştığını ve işlerimizin aksamasına sebep olduğu kanaatindeyim. Ayrıca o esnada acil bir işim varken yada mesainin bitimine az kala benim işim yapılmayıp da bilgisayarda sohbet edilmesine katlanamıyorum. En çok da sürekli altta yanıp sönen uyarı ışığı ve gözü gelen iletide olan insanlara!!
Tabiki bu yazdıklarımın haberciyi amacına uygun olarak kullananaları kapsamamaktadır..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi