Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Hukukçu olmayan üyelerimizin hukukla ilgili sorularına ayrılmış iletişim alanı. Lütfen Dikkat : THS bir hukuki danışmanlık sitesi değildir ve bu foruma da "hukuki danışma" niteliği taşıyan sorular yöneltilemez. Alanda soru sormadan önce lütfen Hukuk Soruları Alanı Kural ve İlkelerimizi okuyunuz.

iş hukuku kitabı arıyorum

Yanıt
Old 21-04-2008, 20:00   #1
sonerde

Önemli iş hukuku kitabı arıyorum

Merhabalar herkese..Ben iş sınavlarına ve kpss'ye hazırlık için iş hukuku kitabı arıyorum.Yalnız hem kolay anlaşılır özet niteliğinde ve içinde soruların da olduğu hem de iyi hazırlanmış tavsiye edebileceğiniz bir kitap istiyorum.Biraz acil. Bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.Herkese kolay gelsin,teşekkürler...
Old 22-04-2008, 10:41   #2
sonerde

yardımınız için çok teşekkürler.Ancak yaptığım internet araştırmasında seçkin yayıncılığın başarı grubu olarak iş hukuku kitabı çıkardığını göremedim.Acaba internette mi yok da göremedim?Kitapçılara gitsem mi acaba?Sanırım henüz iş hukukuyla ilgili bi kitap çıkarmamışlar.Ama yine de teşekkür ederim .kolay gelsin
Old 22-04-2008, 16:04   #3
gençhukukçu54

Alternatifsiz Haluk Hadi Sümer - İş Hukuku kitabını öneriyorum.
Kitap 300 sayfa ve iş hukuku ile ilgili hemen her şey kanun ve yönetmelik maddeleriyle birlikte işlenerek anlatılmış. Dili oldukça sade.

Saygılarımla..
Old 23-04-2008, 12:18   #4
jurist27

derslerimizde Sarper Süzek 'in kitabını kullanıyoruz; çok karmaşık bir dille hazırlanmış bir kitap ve bana göre tamamen, iş hukukunda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik bir kitap;tavsiye etmiyorum. Yine karar sizin tabiki.

SAYGILARIMLA...
Old 23-04-2008, 12:41   #5
av.Ercan KÜLEKÇİ

murat yayınlarının iş hukukunu anlatan kitabı iş sınavlarına hazırlık yönünden kayda değer bir kaynaktır.
Old 28-04-2008, 11:08   #6
iyas

Haluk Hadi Sümer'in İş Hukuku kitabını tavsiye ederim. sınavlarınızda şimdiden başarılar.
Old 11-07-2008, 11:03   #7
SOMTAŞ

Bende Haluk Hocanın İş Hukuku kitabını tavsiye ederim sürekli başvurulacak bir kaynaktır.
Old 28-07-2008, 13:21   #8
wellan

İş hukuku açısından eğer yeni baştan öğrneceğiniz bir hukuk dalı ise teorik açıdan(uygulamalı değil) bilgi için kapsamlı olarak kırmızı kaplı olan PROF.DR.SARPER SÜZEK hocanın kitabını önerebilirim..İYİ ÇALIŞMALAR...
Old 22-08-2008, 23:21   #9
durmuscevlan

selam arkadaslar Sarper Hoca'nın İş Hukuku kitabının yeni baskısı çıkacakmış bilginize, eylüle yetişmesi muhtemel.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi