Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bir masal kahramanı olsanız..

Yanıt
Old 14-04-2009, 10:47   #31
üye18721

Alıntı:
Yazan zlm
http://testyourself.tr.msn.com/ozel/masal/Result.aspx testi çözdüm pamuk prenses ve yedi cüceler çıktı
pamuk prenses de iyidir ama ben polyanna olmak istiyorum ama samimi bir itiraf bu aralar pamuk prensesdeki cadı gibiyim.
Ben de Heıdı olarak çıkmak isterdim.
Gerçi keloğlan ve heıdı birbirlerine benzer karakterdeler; bu da bir teselli..
Old 15-04-2009, 01:30   #32
Gülümse

Hangi masal kahramanı olduğumu merak ettim ve testi çözmeye karar verdim. Ama test ona ulaşmama izin vermedi... "Üzgünüz, bu sayfaya erişilemiyor." dedi. O yüzden bu gecelik bir köprüde karşılaşmış iki inatçı keçi olmaya karar verdim. Ama yarın başka masal kahramanı olacağımdan emin olabilirsiniz.
Old 15-04-2009, 05:52   #33
üye18721

Alıntı:
Yazan Gülümse
Hangi masal kahramanı olduğumu merak ettim ve testi çözmeye karar verdim. Ama test ona ulaşmama izin vermedi... "Üzgünüz, bu sayfaya erişilemiyor." dedi. O yüzden bu gecelik bir köprüde karşılaşmış iki inatçı keçi olmaya karar verdim. Ama yarın başka masal kahramanı olacağımdan emin olabilirsiniz.
http://testyourself.tr.msn.com/img/Q...?rn=1005532360
Çıkmaya başlamış.Evin şirinliğine bakar mısınız
Old 16-06-2009, 22:10   #35
Gülümse

Polyanna olmadığım kesin yoksa kızım beni kapının dışına koyardı...
Old 17-09-2009, 22:11   #37
Gülümse

Çocukken sevdiklerim özellikle babam uyuduğunda yanına gider, güzel bir hikaye hayal ederdim... Böylece hayal ettiğim hikayenin onun rüyası olacağına inanırdım.
Old 17-09-2009, 22:23   #38
üye8180

Alıntı:
Yazan Gülümse
Çocukken sevdiklerim özellikle babam uyuduğunda yanına gider, güzel bir hikaye hayal ederdim... Böylece hayal ettiğim hikayenin onun rüyası olacağına inanırdım

Şeker kız Candy isimli bir çizgi film vardı. Candy'nin Antony ile olan aşkı çocuk ruhuma tam anlamıyla işlemişti. Candy'nin çok güzel değerli bir bileziği vardı, kolundan çıkarmazdı. O bileziği Antony'e doğru attığı sahne... Nasıl da kazınmış hafızama, ruhuma...

Old 17-09-2009, 22:47   #39
Av.Ufuk Bozoğlu

Çocukken bir de tekerleme söylerdik;

Şeker Kız Candy Antony'le evlendi, bunu duyan Liza, vs.,vs, ))

Yalnız ben bileziği hiç hatırlayamadım

Temsili resim bile var ))
Old 17-09-2009, 22:52   #40
üye8180

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Yalnız ben bileziği hiç hatırlayamadım

Nasıl hatırlamazsın ? Çocukluktan beri hiç kolundan çıkarmıyordu hani.

Antony ile ayrılırlarken, ona hatıra olarak bu bileziği vermişti. İşte bu veda sahnesinde Candy, bileziğini Antony'e doğru savurmuştu. Güzel bilezik havada ışıklar saça saça Antony'nin ayağının dibine düşmüştü. Ben de yaşamım boyunca hiç unutamayacağım bir sahneye tanık olmuştum.
Old 17-09-2009, 22:59   #41
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Nasıl hatırlamazsın ? Çocukluktan beri hiç kolundan çıkarmıyordu hani.

Antony ile ayrılırlarken, ona hatıra olarak bu bileziği vermişti. İşte bu veda sahnesinde Candy, bileziğini Antony'e doğru savurmuştu. Güzel bilezik havada ışıklar saça saça Antony'nin ayağının dibine düşmüştü. Ben de yaşamım boyunca hiç unutamayacağım bir sahneye tanık olmuştum.

Old 21-09-2009, 10:21   #42
yalcin3

Heidi veya Harikalar Diyarı'ndaki Alice olmak isterdim.
Old 29-09-2009, 01:56   #43
Gülümse

Tamam sonunda kararımı verdim. Ben Peter Pan'da ki kolunu timsaha kaptırmış kancayı olmak isterdim.

Olmadı Redkit'deki Avarel.
Old 29-09-2009, 02:02   #44
av.fundasin

Sevgili Yağmur damlası şu anda olmak istediğim tek kahraman UYUYAN GÜZEL olmakÇok uykum var.
Old 29-09-2009, 04:36   #45
Refya

KÜL KEDİSİ;Çok doğru ben, bir kül kedisiyim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05573606 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.