Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 16-01-2008, 22:55   #1681
av.sally

Dişçiden çok korktuğumu ve yarın dişçi randevaum olduğunu yarının zor geçeceğini çok üzülerek itiraf ediyorum
Old 16-01-2008, 22:59   #1682
Gülümse

Neşeli

Alıntı:
Yazan avsevil
Dişçiden çok korktuğumu ve yarın dişçi randevaum olduğunu yarının zor geçeceğini çok üzülerek itiraf ediyorum

Dert ettiğiniz şeye bakın, elinizi tutmak için yarın hepimiz geliriz. Bu arada dişçinizin muayenehanesi ne kadar büyük.
Old 16-01-2008, 23:04   #1683
av.sally

Mutsuz

Alıntı:
Yazan Gulumse
Dert ettiğiniz şeye bakın, elinizi tutmak için yarın hepimiz geliriz. Bu arada dişçinizin muayenehanesi ne kadar büyük.

İçim rahatlamadı desem yalan olur.Hepinizi bekliyorummmm 1 haftadır her dakika dişim çekiliyor sanıyorum her an elim istemsiz ağzıma varıyor.offfffluyorummm Biraz sakinledim ama neden dişçi amcam bu kadar gün sonraya attıki randevumu sanırım dişçi kapısından dönmeyi düşündüğümü itiraf etmeliyim
Old 17-01-2008, 12:07   #1684
Jaap

diş ağrısı..... cok zordur.eminim... inanın dişçi koltugunda oturmak kadar dışarda koltukta oturanı hatta ameliyat olanı beklemek de çok zor ie...şimdiden cok geçmiş olsun....
Old 17-01-2008, 13:02   #1685
Av.Uğur Keleş

Sayın avsevil
Şimdiden çok geçmiş olsun diyorum size.Sağlığınız için yapılması gereken bir tıbbi müdahaleden korkmayınız,cesur olmak elinizde,ve o cesaret içinizde,iyi haberlerinizi bekliyoruz
Old 17-01-2008, 13:59   #1686
SINIRSIZ

Alıntı:
Yazan avsevil
1 haftadır her dakika dişim çekiliyor sanıyorum her an elim istemsiz ağzıma varıyor.offfffluyorummm Biraz sakinledim ama neden dişçi amcam bu kadar gün sonraya attıki randevumu sanırım dişçi kapısından dönmeyi düşündüğümü itiraf etmeliyim

nasrettin hocamıydı... bana eşekten düşmüş birini çağırın diyen? gerçi diş konusunda bir çoğumuz bir çok defa eşekten düşmüşünki gibi düşenin - dişin acısından anlarız.. ben henüz dün diş operasyonu geçirmiş ve bütün gün ağrıyla savaşmış biri olarak size kalpten geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.. dişçi kapısından dönmenizi ise hiç tavsiye etmem, bir dahaki sefere kapıdan dönmek gibi bir lüksünüzün olamayacağı bir şiddetle o kapıya dayanmak zorunda kalabilirsiniz çünkü.. Allah yardımcınız olsun...

( Bu arada Sevil hanım az da olsa toparladığım kitaplar en az iki haftadır masamın dibinde kolilenmeyi ve gönderilmeyi bekliyor...Ah bu tembellik...ve ah bu vakit bulamazlık kandırmacası... kendime kızıyorum fakat marttan önce elindizde olacak söz veriyorum... )
Old 17-01-2008, 14:55   #1687
Gülümse

Dişçiye gitmeyi korkumuz yüzünden hep gitmeyi erteleriz, kıvranmadan dişçi koltuğuna oturmayız, her oturuşumuzda "bir daha zamanında geleceğiz" diye kendi kendimez söz veririz. Ama o kapıdan çıkar çıkmaz, kendimize verdiğimiz sözü unuturuz.

Yukarda tarif edilen korkaklar bölümüne girdiğimi i.e
Old 17-01-2008, 15:02   #1688
diclee

diş hekimlerinin kendilerine DİŞÇİ denmesinden nefret ettiklerini deneyip gördüğümü i.e
Old 18-01-2008, 09:59   #1689
av.zuhala

Her yıl binlerce mezun verilen hukuk fakültelerine sahip bir şehirde stajyer avukat bulmanın bu kadar zor olduğunu bilmediğimi i.e
Old 18-01-2008, 12:16   #1690
salimengin

Alıntı:
Yazan av.zuhala
Her yıl binlerce mezun verilen hukuk fakültelerine sahip bir şehirde stajyer avukat bulmanın bu kadar zor olduğunu bilmediğimi i.e
Stajyer bulamamanın stajyerler açısından olumlu bir şey olduğunu i.e....
Old 18-01-2008, 19:33   #1691
av.sally

Evett sonunda geçti.Dişim çekildi.Ancak çekilen dişin ön diş olması münasebetiyle ayna karşısına geçip güldüğümde katıla katıla güldüğümü kendimi tanıyamadığımı herkesin dişlerine gereken özenden fazlasını göstrmesi gerektiğini itiraf ediyorum
Old 18-01-2008, 20:13   #1692
Opioid

neden hep tıp doktorlarından korkulur anlamam zaten..
kardeşim korkacaksan git diş doktorundan kork değil mi?

Korkularımla..
Old 18-01-2008, 23:14   #1693
Jaap

Alıntı:
Yazan avsevil
Evett sonunda geçti.Dişim çekildi.Ancak çekilen dişin ön diş olması münasebetiyle ayna karşısına geçip güldüğümde katıla katıla güldüğümü kendimi tanıyamadığımı herkesin dişlerine gereken özenden fazlasını göstrmesi gerektiğini itiraf ediyorum
Geçmiş olsun...
Old 19-01-2008, 01:23   #1694
Gülümse

Alıntı:
Yazan Dr.Tayfun Bektaş
neden hep tıp doktorlarından korkulur anlamam zaten..
kardeşim korkacaksan git diş doktorundan kork değil mi?

Korkularımla..

Tıp doktorlarından pek korkulduğunu duymadım, bana komik gelen belli yaştan sonra insanları "benim doktorum dedi ki", "sizin doktorunuz kim?" muhabbetleri yapması...
Old 20-01-2008, 13:21   #1696
Gülümse

Ayşegül Kanat dostun halen ortalıkta görünmediğini, "aaa neredesiniz ?" deme duygusunda olduğumu i.e
Old 20-01-2008, 14:12   #1697
Envanter

Ben de yokum ortalıkta. Vatani hizmetimi icra ediyorum. THS'yi çok özlediğimi, özgürlüğün ne demek olduğunu, vatani hizmeti yaparken aldığım ödüllerden dolayı övünç duyduğumu itiraf ediyorum.

Esas duruşla saygılarımı arzederim.
Old 20-01-2008, 14:57   #1698
Gülümse

Alıntı:
Yazan Gulumse
Ayşegül Kanat dostun halen ortalıkta görünmediğini, "aaa neredesiniz ?" deme duygusunda olduğumu i.e

Bugün Ayşegül Hanımdan haber aldığımı, bu yüzden içimin bayağı hafiflediğini i.e
Old 25-01-2008, 18:25   #1699
Av.H.Sancar KARACA

Ofisimize intikal eden bir ihtilâfta, Cin Stajerimizin kolayca teşhis koyduktan sonra ürettiği çözümün isabetli olmasının beni çok sevindirdiğini i.e
Old 26-01-2008, 19:44   #1700
Gülümse

Varsayılan THS dostlarına

Bugün dünya dostluk günüymüş...

Tüm THS dostlarının, günlerini kutlamak istediğimi i.e
Old 26-01-2008, 20:41   #1701
Academic

Alıntı:
Yazan Gulumse
Bugün dünya dostluk günüymüş...

Tüm THS dostlarının, günlerini kutlamak istediğimi i.e

Sevgili Gülümse, Dünya dostluk gününde sizlerden kopamadığımı i.e.

Dostluk gibi bir kavramın bir güne sığdırılmaması dileğiyle
Old 28-01-2008, 17:11   #1702
sui generis

tatilden sonra çalışmanın zor geldiğini eve gitmek için dakikaları saydığımı i.e.
Old 29-01-2008, 23:25   #1703
Gülümse

Tatil mi? "tatil" kelimesinin bana bir yerlerden yabancı gelmediğini ama neye benzediğini unuttuğu mu i.e
Old 05-02-2008, 16:00   #1705
üye18332

Neşeli

THS ailesinin doğumgünü mesajını göünce çok hoşuma gittiğini itiraf ediyorum.....
Old 15-02-2008, 10:34   #1706
halit pamuk

Acil çözmem gereken bir konuyu araştırken bu konu hakkında sağlıklı ve doğrudan sorunu çözen tek bilgi kaynağı THS'ydi.

Ne kadar önemli olduğunu, önemli bir eksikliği tamamladığını şimdi daha iyi anladım.
Old 15-02-2008, 12:20   #1707
Armağan Konyalı

Epeydir itirafta bulunmadığımı itiraf ediyorum.
Old 15-02-2008, 17:38   #1708
Av.Nilay TOPRAK

Hafta sonu tatili başladığı için çok mutluyum;itiraf ediyorum.
Old 15-02-2008, 17:57   #1709
Gülümse

Uzun bir süredir, sitenin kapısında ki ilan tahtasına gidip, "bugün kimin doğum günü" diye kontrol etmediğimi i.e
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10674095 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.