Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

dava icra programı önerir misiniz?

Yanıt
Old 22-09-2010, 08:14   #61
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan eda özdamar
merabalar..ben büromu açma aşamasındayım.başlangıç için bana yeterli olacak ve öğrenimi,kullanımı kolay bir icra programı arıyorum.tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Şu adreste ücretsiz bir program tanıtılıyor: http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=50618
Old 22-09-2010, 23:01   #63
kapbana

Yaklaşık 2 yıldır sinerji icra programını kullanıyorum. Progaramın kullanımı rahat ve pratik ayrıca her bilgiyi girebiliyor ve programa müdahale edip kendi talep ve müzekkere kalıplarımı dahi oluşturabiliyorum.

Programın en sevinidirici tarafı satış sonrası hizmetin harşka olması; sorularımıza anında cevap alabiliyoruz; düzenli olarak aranıp şikayetlerimizin olup olmadığı sorulmakta; bu çok memnun edici.

Bence programın tek sıkıntısı bilgi kaydı sırasında biraz yavaş olması...
Old 19-04-2012, 10:10   #64
ucurum

İcraPro konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılarımıza sorunlarını gidermek amacıyla destek olabilirim. Olumsuz düşüncelerinizi ortadan kaldırabiliriz.

Ayrıca İcraPro destek sitesinden sorunlarınızın çözümlerini resimli olarak görebilirsiniz.
Old 25-10-2014, 19:11   #65
Av.Fahri Sürücü

Barolar Birliğinin hazırlatmış olduğu İCRA TEK icra programlarının içinde oldukça önemli bir yer tutacak gibi görünüyor. Üstelik ücretide 25 TL. Henüz tanışmayan bir göz atsın, yahut ikinci program olarak alsın derim. MÜVEKKİLLERE, yahut BORÇLULARA SMS atma özelliği dikkat çekici. Mesaj ücreti de 100 adet mesaj 4 TL. ye geliyor...
Old 25-10-2014, 19:12   #66
Av.Fahri Sürücü

DAVA TAKİP programları da UYAPTAN sonra oldukça zorlanacak gibi, neticede avukatlar olarak UYAPTAN her türlü raporlamayı yapabiliyoruz
Old 25-10-2014, 19:15   #67
Av.Fahri Sürücü

Bence avukatların TÜM GELİR GİDER HESAPLARINI, dosya bazında, müvekkil bazında, büro bazında, kişisel hesaplar bazında tutabilecek bir MUHASEBE PROGRAMINA ihtiyaç var. Ancak bunu yaparken karmaşık sadece bir bilgisayardan ulaşılabilecek bir program değil, İNTERNET üzerinden kullanılabilen, istenildiği gibi RAPORLAMA yapılabilen, ÇIKTI alınabilen, bir FLASH BELLEĞE dahi yedek alınabilecek nitelikte bir program...
Old 25-10-2014, 22:05   #68
pranga

HukukOfis isimli programı denediniz mi?
Tam da sizin istediğiniz gibi..

Adresi : https://www.hukukofis.net

Ücretsiz örnek kullanımı da var, deneyebilirsiniz.
TC: 12345678910
Şifre: hukukofis
Old 13-01-2015, 23:02   #69
balina

büromuzda icra pro var.geçen haftadan beri bir elemanları gelsin de sorunu çözsünler diye bekliyoruz.Dün geleceklerdi ama gelecek olan kişi hastalanmış (!) yarın geleceklermiş,miş,miş.
Old 27-07-2016, 09:12   #70
Avrasya

Ben yıllardan icrapro kullanıyordum. salt icra takibi açısından gayet yeterli. Ancak dava ve kasa takibi konusunda bir türlü atılım yapamadığı için yakınlarda KolayOfis diye bi program satın aldım. Ancak yüklü ücretine rağmen programın çok karışık olması nedeniyle inanılmaz zorluk yaşıyorum.

İcra dava ve kasa takibi konusunda başarılı bulduğunuz bir program varsa ben de değerlendirmeye alabilirim.
Old 27-07-2016, 09:49   #71
KolayOfis

Sayın Yetkili,

KolayOfis kullanımı ile ilgili şikayet ve önerilerinizi bizlere iletmenizi rica ederiz.

Bunun yanı sıra aklınıza takılan soruları KolayOfis Destek Hattı'nı arayarak veya www.microdestek.com.tr adresinden yazarak yönlendirebilirsiniz.

Yıllık güncelleme ve destek hizmetinden faydalandığınız için ücretsiz olarak uzaktan eğitim hizmetinden de faydalanabileceğinizi hatırlatırız.

Saygılarımızla,
Old 27-07-2016, 10:39   #72
ucurum

Merhabalar,

İcraPro icra takip yazılımın son güncellemeleri ile kasa modülünü aktif olarak kullanabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hali hazırda aldığınız bir icrapro varsa, destek ekibinden destek talebinden bulunabilirsiniz.

Bunun yanında desteğe gelen arkadaşlardan DavaProWeb dava takip yazılımı için tanıtım ve demo talep edebilirsiniz.
Old 28-07-2016, 14:59   #73
Avrasya

Alıntı:
Yazan ucurum
Merhabalar,

İcraPro icra takip yazılımın son güncellemeleri ile kasa modülünü aktif olarak kullanabilirsiniz. Gelir ve giderlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hali hazırda aldığınız bir icrapro varsa, destek ekibinden destek talebinden bulunabilirsiniz.

Bunun yanında desteğe gelen arkadaşlardan DavaProWeb dava takip yazılımı için tanıtım ve demo talep edebilirsiniz.

Sn ucurum,

Anladığım kadarıyla İcrapro yetkilisisiniz. Ancak an itibariyle canlı yardıma kasa ile ilgili söylediklerinizi ilettim. Herhangi bir güncelleme olmadığını söylüyorlar. Kasanın şu andaki hali bakkal defterinden hallice. Ne zaman sorsak yeni güncelleme geleceği belirtiliyor ama yıl olmuş 2016, kasa modülü bakkal defterinden hallice. Kullanıcıları yanıltmayın lütfen...
Old 28-07-2016, 15:04   #74
Avrasya

Alıntı:
Yazan KolayOfis
Sayın Yetkili,

KolayOfis kullanımı ile ilgili şikayet ve önerilerinizi bizlere iletmenizi rica ederiz.

Bunun yanı sıra aklınıza takılan soruları KolayOfis Destek Hattı'nı arayarak veya www.microdestek.com.tr adresinden yazarak yönlendirebilirsiniz.

Yıllık güncelleme ve destek hizmetinden faydalandığınız için ücretsiz olarak uzaktan eğitim hizmetinden de faydalanabileceğinizi hatırlatırız.

Saygılarımızla,

Sayın yetkili;

Sorularımızı elbette size yöneltiyoruz ancak şikayetlerimizi bu platformdan da belirtmek durumundayız. Zira bu platform hukukçuların birbirlerine destek olabilmesi ön amacı ile kurulmuştur. Bu açıdan bakınca programınız hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu notları paylaşmak mesleki etik gereği zorunludur.

KolayOfis'in kullanımının adliyelerde kullanılan UYAP programından dahi daha zor olduğu maalesef bir gerçektir. Umarım yakında çıkacağını belirttiğiniz arayüz en yakın zamanda çıkar ve programı daha pratik bir şekle büründürür. Bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde bu gelişmeleri biz de memnuniyetle burada paylaşırız.
Old 29-07-2016, 08:04   #75
ucurum

Alıntı:
Yazan Avrasya
Sn ucurum,

Anladığım kadarıyla İcrapro yetkilisisiniz. Ancak an itibariyle canlı yardıma kasa ile ilgili söylediklerinizi ilettim. Herhangi bir güncelleme olmadığını söylüyorlar. Kasanın şu andaki hali bakkal defterinden hallice. Ne zaman sorsak yeni güncelleme geleceği belirtiliyor ama yıl olmuş 2016, kasa modülü bakkal defterinden hallice. Kullanıcıları yanıltmayın lütfen...

Merhabalar,

Sanırım siz daha detaylı bir kasa programı düşünüyorsunuz ama bu durum artık icra takip programından çıkıp, muhasebe programına geçiş oluyor. Gelir ve giderlerin tutulması, sonraki ay'a devredilmesi, icra takibi işlemleri için yeterli görünüyor. Ayrıca girdiğiniz tahsilatları kasaya aktarım da yapabiliyorsunuz.

Kullanıcıları yanıltmak gibi bir gayemiz bulunmuyor. Yapılan güncellemeleri http://www.zirve-bilgisayar.com/icrapro_guncellemeler/ adresinden takip edebilirsiniz.

Saygılarımla
Old 23-09-2016, 08:36   #76
Avrasya

Alıntı:
Yazan Avrasya
Ben yıllardan icrapro kullanıyordum. salt icra takibi açısından gayet yeterli. Ancak dava ve kasa takibi konusunda bir türlü atılım yapamadığı için yakınlarda KolayOfis diye bi program satın aldım. Ancak yüklü ücretine rağmen programın çok karışık olması nedeniyle inanılmaz zorluk yaşıyorum.

İcra dava ve kasa takibi konusunda başarılı bulduğunuz bir program varsa ben de değerlendirmeye alabilirim.

KolayOfis'i yukarıda belirttiğim şikayetler nedeniyle artık kullanmıyorum. Tekrar İcraPro'ya döndüm. Meslektaşlarımızın bilgisine...
Old 26-09-2016, 11:49   #77
didem79

Varsayılan Dava ve Kasa Takibi

Dava ve Kasa Takibi konusunda oldukça iddialı olan Büro Yönetimi programımızı denemenizi öneririz. Ücretsiz demomuzu 0212 272 60 97 İstanbul ofisimizden Tuncay Bey ile iritibata geçerek edinebilirsiniz. Kolaylıklar... (Meşe Yazılım)
Old 13-09-2017, 09:28   #78
avkalben

Varsayılan Tercih meselesi

Bu konu hakkında bir yazılım mühendisi olarak bir kaç cümle söylemek isterim.

Benim eşimde avukat ve hem icra hemde dava sayıları oldukça fazla, özellikle toplu icra açtıklarından ve çağrı merkezi bulunmasından dolayı piyasada ki icra ve dava programları yetersiz kalmıştı. Neredeyse piyasadaki bir çok programı kullandım ve inceledim. Eğer toplu takip açmıyor yılda 20-25 takibiniz varsa İcratek Baronun programı işinizi fazlasıyla görecektir. Ancak işiniz icra ise piyasada bu işi yapacak bir veya 2 program ancak işiniz görecektir. İcramatik ve İcrax bu iki program toplu takip yapan ofislerin işini müthiş çözmekte, İcramatik icra takibi açmanın yanında online takip açma fonksiyonu ile İcrax ta icra takip açma fonksiyonunun yanında çağrı merkezi yönetimi ile öne çıkmakta. Eşimin ofiste İcrax kullanıyoruz. İcramatiğin de bu yapar programını kullanmaktayız.
Her iki programda oldukça profesyonel. Kolaylıklar dilerim
Old 22-10-2019, 14:49   #79
oguzhanc

Öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim. Sizce şuan en faydalı ve kullanışlı mevzuat ve içtihat programı hangisi? Kullananların görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Old 15-01-2022, 00:42   #80
pranga

Varsayılan Tam istediğiniz program

Alıntı:
Yazan Av.Fahri Sürücü
Bence avukatların TÜM GELİR GİDER HESAPLARINI, dosya bazında, müvekkil bazında, büro bazında, kişisel hesaplar bazında tutabilecek bir MUHASEBE PROGRAMINA ihtiyaç var. Ancak bunu yaparken karmaşık sadece bir bilgisayardan ulaşılabilecek bir program değil, İNTERNET üzerinden kullanılabilen, istenildiği gibi RAPORLAMA yapılabilen, ÇIKTI alınabilen, bir FLASH BELLEĞE dahi yedek alınabilecek nitelikte bir program...

https://hukas.com.tr
Old 15-01-2022, 00:44   #81
pranga

Varsayılan Deneyin

Alıntı:
Yazan Avrasya

https://hukas.com.tr
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi