Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: 30.Ocak.2010 Ankara Toplantısına Katılacak mısınız?
Bir engelim olmazsa katılacağım 6 15,38%
İki elim kanda olsa katılırım 4 10,26%
İstesem de katılamam 8 20,51%
Ankara'nın toplantı sabıkası silinmemiş, katılamam 1 2,56%
Uzaktan katılmak istiyorum ve telefonla katılacağım 2 5,13%
Ne işim var kış günü, evimde dinlenirim 1 2,56%
Katılacağım , yanımda misafirim de olacak 2 5,13%
Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa katılacağım 2 5,13%
Admin katılırsa kesin katılırım 4 10,26%
Ankara mı, orası neresi ki? 3 7,69%
ABEM'de olmasa katılırdım 1 2,56%
Katılmamak için bir bahane bulurum 0 0%
Katılmak için bir bahane bulurum 5 12,82%
Oy Verenler: 39. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 280)

30 Ocak 2010 da Ankara'da (mıyız)

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 29-01-2010, 17:10   #151
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Atahun
O da soru mu şimdi? Ufuk abi Ankara' da.

Ankara'da THS konsolosluğundayım
Old 29-01-2010, 17:10   #152
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Atahun
O da soru mu şimdi? Ufuk abi Ankara' da.

Aa! Daha yarım saat önce buradaydı, ne zaman gitmiş ki?
Old 29-01-2010, 17:14   #153
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Evet bir sürü fotoğraf istiyoruz Zaten eklemezseniz katılımcı sayısı daima şüpheli kalacak

Keşke Zeynel Bey de katılabilseydi
Old 29-01-2010, 17:29   #154
Atahun

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Keşke Zeynel Bey de katılabilseydi

Toplantıların reytingini zaten Sayın Admin, Zeynel bey, Saim abi, Suat abi ve bir de Adli tip abi belirliyor.

Arkadaşlar; Kısıtlı bir bütçe ile bu toplantı planlandı. Bankalardan kredi alamadığımız gibi, sponsor da bulamadık. Malüm, sayın Admin de beklenen maddi ve manevi desteği vermedi. Dolayısıyla, fazla seyirci beklemiyoruz. Medyadan da istediğimiz desteği göremedik. Yandaş medya bu toplantı ile ilgili haberleri orta sayfada ve küçük puntolarla verdi. Vatandaşın çoğu, (başta ben olmak üzere) zaten görme özürlü. Artık önümüzdeki toplantılara bakacağız. Ne yapalım? Kader...

Old 29-01-2010, 17:36   #155
uSaRe01

Alıntı:
Yazan Atahun
Toplantıların reytingini zaten Sayın Admin, Zeynel bey, Saim abi, Suat abi ve bir de Adli tip abi belirliyor.

Arkadaşlar; Kısıtlı bir bütçe ile bu toplantı planlandı. Bankalardan kredi alamadığımız gibi, sponsor da bulamadık. Malüm, sayın Admin de beklenen maddi ve manevi desteği vermedi. Dolayısıyla, fazla seyirci beklemiyoruz. Medyadan da istediğimiz desteği göremedik. Yandaş medya bu toplantı ile ilgili haberleri orta sayfada ve küçük puntolarla verdi. Vatandaşın çoğu, (başta ben olmak üzere) zaten görme özürlü. Artık önümüzdeki toplantılara bakacağız. Ne yapalım? Kader...

THSTTF'dan seyircisiz faaliyet cezası mı aldınız üstadım
Old 29-01-2010, 17:40   #156
Atahun

Alıntı:
Yazan uSaRe01
THSTTF'dan seyircisiz faaliyet cezası mı aldınız üstadım

Daha beter...

Bu saatten sonra "Toplantıya, Kelly Brook' da katılacak" desem de kimse gelmez. Baştan düşünecektik, geç kaldık.
Old 29-01-2010, 17:44   #157
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Atahun

O nasıl söz Sevgili Atahun?
Mağlup olmuş futbol takımının oyuncuları gibi "artık önümüzdeki toplantılara bakacağız" diyorsun.
Yarın, güzel bir mekânda, yüzlerce kilometre katederek gelip katılacak dostlarımızla biraraya geleceğiz, -yemek bahane- özlem gidereceğiz. Kalbi bizimle olan, ama buluşmaya katılamayan güzel insanlarla da güzel saatleri, güzel anları paylaşacağız. Bu buluşmanın mutluluğuna paha biçilemez.
Bir mani olmazsa, Gülümse (ten) Dost, Elkan Üstadım, Nur'lu Abla, Martı Kardeş dışarıdan; bizler içeriden kim bilir ne kalpler fethedilecek...
Old 29-01-2010, 17:46   #158
Atahun

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Mağlup olmuş futbol takımının oyuncuları gibi "artık önümüzdeki toplantılara bakacağız" diyorsun.
Yarın, güzel bir mekânda, yüzlerce kilometre katederek gelip katılacak dostlarımızla biraraya geleceğiz, -yemek bahane- özlem gidereceğiz. Kalbi bizimle olan, ama buluşmaya katılamayan güzel insanlarla da güzel saatleri, güzel anları paylaşacağız. Bu buluşmanın mutluluğuna paha biçilemez.
Bir mani olmazsa, Gülümse (ten) Dost, Elkan Üstadım, Nur'lu Abla, Martı Kardeş dışarıdan, bizler içeriden kim bilir ne kalpler fethedilecek...

Ne bileyim ben?

Old 29-01-2010, 17:47   #159
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Bir mani olmazsa, Gülümse (ten) Dost, Elkan Üstadım, Nur'lu Abla, Martı Kardeş dışarıdan, bizler içeriden kim bilir ne kalpler fethedilecek...

Kesinlikle haklısınız...
Daha gitmeden bu gün Sn Adnan Koray Bey le yaptığım kısacık bir telefon görüşmesinden bile çok çok mutlu oldum, ilk defa zamanın su gibi akmasını bu kadar istiyorum...
Old 29-01-2010, 17:48   #160
Nur Deniz

Benim çok büyük bir derdim var ama halen hiç kimse bana yardımcı olmuyor, ben bu kadar güzel insanı nasıl bırakıp döneceğim kara kara bunu düşünüyorum...
Old 29-01-2010, 18:14   #161
Atahun

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Benim çok büyük bir derdim var ama halen hiç kimse bana yardımcı olmuyor, ben bu kadar güzel insanı nasıl bırakıp döneceğim kara kara bunu düşünüyorum...

Nur hanım, daha gelmeden ağlatacaksınız bizi.

O sizin kendi güzelliğiiniz. Bu güzel sözler için, kendi adıma teşekkür ediyorum.

(Cevap yazdım ama, bu dediğiniz güzel insanların içinde ben de varmıyım? Boş yere üzerime alınmış olmayayım.)
Old 29-01-2010, 19:08   #162
Av.Elkan

Biz geldik. Anakaradayız...
Yollarda sorun yok gayet güzeldi.. öğlen gibi Ankara'da olduk. Ankarada hakkaten yollar açık. Ara sokaklarda kar var. ARa sokaklara girmein araba kayıyor...

Yarın umut bey, muhtemelen abim (şenol bey) ve bi sürpriz misafirle toplantıya katılacağım... girişte kırmızı halı istemiyiz... sıcak bir gülümseme yeter... tezahürata da gerek yok...
Old 29-01-2010, 21:10   #163
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Sandman
Kuzen odanızı bile hazırlamıştım yahu... ne olacak şimdi... sen yine de uy şeytana atla gel... kızım da Ankarada hem... seni görmek ister o da ...

Ben Saim Abiye uydum. Onun atla gelecektik ama su yoktu, havadan bahane şahane diyerek kaldık galiba.
Old 29-01-2010, 21:48   #164
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Ben Saim Abiye uydum. Onun atla gelecektik ama su yoktu, havadan bahane şahane diyerek kaldık galiba.

Öyle deme. Atımın suyu ve yemi tamdı. Ankara'ya gideceğiz diyerek hayaller kuruyorduk birlikte. Derken hayallerimize kar yağdı. Gitmeyelim dediğimde, ne çok sevinmiştin... bahane, şahane...
Old 29-01-2010, 23:50   #165
cesur_yürek

Buralar karla kaplı.Ulaşım henüz yok.Hava şartları değişmezse, üzgünüm ama gelemeyeceğim.
Old 30-01-2010, 13:42   #166
Av.H.Sancar KARACA

Yeğenimle 18,15 gibi (belki daha erken) ABEM'de olacağız. Gülümse (ten) Dost'un da da toplantıya bir konuğu ile katılacağını öğrendim.
Old 30-01-2010, 13:50   #167
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Adli Tip

Ama kardeşimin doğumgününü telafi edecektik yaaaa...
Neyse bu yıl büyüme, gelecek yılı bekle bari...
Old 30-01-2010, 13:53   #168
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Hades
Kutlayacağız elbette. Kendi olsa da , olmasa da
Old 30-01-2010, 13:59   #169
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Hades

Alıntı:
Yazan Kardan Adam

Bu yılın ilk çeyreğindeki büyüme oranım, beklenenin altında oldu.
Old 30-01-2010, 14:06   #170
Av.H.Sancar KARACA

İstanbul kaynaklı bir haber aldım ve çok sevindim şimdi.
Sağolun. Sevindirenlere teşekkür ediyorum . Görüşmek üzere.
Old 30-01-2010, 14:10   #171
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Kardan Adam

Ha varlığı ha yokluğu, diyorsunuz yani.
Old 30-01-2010, 14:11   #172
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İstanbul kaynaklı bir haber aldım ve çok sevindim şimdi.
Sağolun. Sevindirenlere teşekkür ediyorum . Görüşmek üzere.

Keşke bizimle de paylaşsaydınız haberi.
Old 30-01-2010, 17:05   #173
Academic

Merhabalar Ters yöne gittim sanırım. Ankara değil şu an İstanbul'dayız. Toplantıyı bu tarafa doğru uzatırsanız ucundan katılırdık)

Şaka bir yana güzel olacağından eminim ve hepinize iyi eğlenceler diliyorum.

Selam ve saygılarımla..
Old 30-01-2010, 17:15   #174
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Academic
Merhabalar Ters yöne gittim sanırım. Ankara değil şu an İstanbul'dayız. Toplantıyı bu tarafa doğru uzatırsanız ucundan katılırdık)

Şaka bir yana güzel olacağından eminim ve hepinize iyi eğlenceler diliyorum.

Selam ve saygılarımla..

Evet Sayın Academic ters yöndesiniz
Tıpkı 90 küsur yıl önce olduğu gibi.
Selam ve saygı bizden efendim.
Old 30-01-2010, 18:13   #175
Academic

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Evet Sayın Academic ters yöndesiniz
Tıpkı 90 küsur yıl önce olduğu gibi.
Selam ve saygı bizden efendim.

Sayın Kardan Adam

Ters gibi görünüyor biliyorum fakat katılmak istediğim ve hatta planladığım toplantı için ters olabilir ancak ailem söz konusu olduğunda bence doğru yerdeyim Yıl boyunca paramparça olmuş ailemiz şu an aile büyüklerimiz de dahil herkes hayırlı bir iş için toplanmış vaziyetteler. Kız istemeye geldik Alacağız da

Biz 90 küsur yıl önce de doğru yerdeydik bence

Selam ve saygılarımızla..
Old 30-01-2010, 21:35   #176
üye25928

Fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz.
Old 30-01-2010, 22:27   #177
Av.Denizcan Sarıkaya

Umarım toplantı çok iyi gidiyordur Orada olamadığım için şanssızım ama ama
ama ama Nur abla kulağımı çekip başımı şişirecekti mi
evet evet şanslıyım
Old 30-01-2010, 22:53   #179
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Denizcan ve Raşit, yine tanışamadık.
Abi bir gün olacak emin ol
Old 30-01-2010, 23:11   #180
Av.Denizcan Sarıkaya

Bugün orada olamasam da,sayın Kardan Adamın nazik teklifini kabul edemesem de bu toplantı için çok uğraştığını ve emek verdiğini biliyorum....
Böylece ortada ne Ankara sabıkası kaldı ne de başka bir şey
teşekkürler Kardan Adam
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi