Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

bir kadın neden feminist olur? size göre feministlik nedir?

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-07-2009, 22:54   #121
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Academic
Hala bunu söylüyorsanız bu konuyu kapanmış sayıyorum zira gereken açıklamalar yapılmıştır. Size de iyi geceler..
Sayın Academic, evet, hala bunu söylüyorum. Dilerseniz sayın Demirel'e hitaben yazdığım mesajın ikinci bölümüne siz yanıt veriniz.
Old 13-07-2009, 22:58   #122
Academic

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Size ne diyeceğimi şahsen ben şaşırmış durumdayım.

Herkese iyi bir gece geçirmesini diliyorum.

Saygılarımla.

Ben ise size ne diyeceğimi kesinlikle şaşırmış değilim Sayın Nur Deniz. Gerekli açıklamaları yaptım ama artık alanı size bırakarak konuyu ilgili bölümde tartışmaya karar verdim. Bu açık mı? Yoksa bunun için de ayrıca bir açıklama istiyor musunuz?

İyi geceler...
Old 13-07-2009, 22:59   #123
Av.Nevra Öksüz

Bu sefer de aklıma Goethe nin bir lafı geldi:

"Uşağım bile olsa, hatamı düzelten efendim olur"

Saygılar...
Old 13-07-2009, 23:01   #124
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın Academic, evet, hala bunu söylüyorum. Dilerseniz sayın Demirel'e hitaben yazdığım mesajın ikinci bölümüne siz yanıt veriniz.

Zaten bir önceki yanıtım sizin Sayın Şehper Ferda Demirel'e yazdığınız yazının ikinci bölümüne istinadendi. Orada size bir yanıt verildi Sayın Aladağ..
Old 13-07-2009, 23:04   #125
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Academic
Ben ise size ne diyeceğimi kesinlikle şaşırmış değilim Sayın Nur Deniz. Gerekli açıklamaları yaptım ama artık alanı size bırakarak konuyu ilgili bölümde tartışmaya karar verdim. Bu açık mı? Yoksa bunun için de ayrıca bir açıklama istiyor musunuz?

İyi geceler...

Sn Academic insanlar net ortamında yüz yüze olmadıkları için karşı karşıya olduklarından daha kırılgandırlar.

Gecenin bu vakti sadece sizin değil, hiç kimsenin gergin olmasını istemem. Buna kendim de dahil.

Sizden hiç bir konuda açıklama istemiyorum.

İlgili bölümde ise adıma yazılı, ya da cevap vermem gereken bir durum olursa seve seve tartışırım herkesle.
Old 13-07-2009, 23:07   #126
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Hades
Bu sefer de aklıma Goethe nin bir lafı geldi:

"Uşağım bile olsa, hatamı düzelten efendim olur"

Saygılar...
Buradaki gediğe taşı yerleştirene selam olsun.
Old 13-07-2009, 23:08   #127
Academic

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sn Academic insanlar net ortamında yüz yüze olmadıkları için karşı karşıya olduklarından daha kırılgandırlar.

Gecenin bu vakti sadece sizin değil, hiç kimsenin gergin olmasını istemem. Buna kendim de dahil.

Sizden hiç bir konuda açıklama istemiyorum.

İlgili bölümde ise adıma yazılı, ya da cevap vermem gereken bir durum olursa seve seve tartışırım herkesle.

Sayın Nur Deniz, gergin olan ben değilim de ortam gerildi bunu kastediyorum. Yoksa konumuz bellidir: Feminizm.. malum ince konudur..daha orada yazdığım pek çok cümle vardı? neyse..

iyi geceler diliyorum..
Old 13-07-2009, 23:11   #128
Academic

Anlatmak istediğiniz karşınızdakinin anladığı kadardır..Mevlana'nın sözüdür..

Bu arada bizim taşlarla işimiz yok direkt söyleriz..

Old 13-07-2009, 23:14   #129
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Academic
Anlatmak istediğiniz karşınızdakinin anladığı kadardır..Mevlana'nın sözüdür..
,

Mevlana mı sözü direkt söylemiş anlamadım

Saygılar...
Old 13-07-2009, 23:18   #130
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Hangi tür feminist değilsiniz? (Bakınız: 24. mesaj)
Sayın Academic, 24. mesaja bir tepkiniz olmadığına göre, size de aynı soruyu sormam bir gerginliğe yol açmaz herhalde?
Aslında kadınların yine kadınlar yüzünden mi feminist olmadıklarını da merak ediyorum ama uykum geldiği için bunu sormuyorum.
Old 13-07-2009, 23:18   #131
Av.Mehmet Saim Dikici

Beşiktaş mı!? Arkadaşlar, Site Lokaline göre tartışma çok ağır değil mi? Bence bu akşam nokta koymak en doğrusu. Vakit geçtikçe, ortam geriliyor. Gerek yok bence.

Selam, sevgi ve saygılar...
Old 13-07-2009, 23:20   #132
Doç. Dr. Özge Yücel

Sayın Katılımcılar,

Tartışmanın gereksiz yere kişiselleştiği kanısındayım. Bu foruma katılan üyelerin tümünün iyi niyetle yaklaştığını ancak bir noktada iletişim sorunu yaşadıklarını düşünüyorum. Bu nedenle bu andan itibaren kim ne dedi tartışması yerine feminizm konusunda söylenecek yeni bir şey varsa bunun dile getirilmesinin daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla,
Özge Yücel

Ek: Bir süreliğine forumun yazışmaya kapatılmasının daha iyi olacağı kanısındayım.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi