Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 07-04-2007, 13:06   #181
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Bir forumu okurken gördüğüm "apostille şerhini" bir sürü tenfiz neticelendirdiğim halde ilk defa duyduğumu ve bunun Türkçe karşılığının neden yazılmadığını hala anlamadığımı itiraf ediyorum.
Old 07-04-2007, 13:09   #182
A.Turan

Ben de bu apostil neden şeyin neden gerekli olduğunu ise hiç anlayamadığımı itiraf ediyorum
Old 07-04-2007, 18:36   #183
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Turhan Demiroğlu
USA'ya Türkçe -karakter sahibi- klavye ihracatı işine el atmak gerektiğini ciddi ciddi düşünmeye başladığımı itiraf ediyorum.

O Turkce karakterlerin bilgisayar fiyatini en az iki misli arttirdigini buraya gelince ogrendigimi
ve,

Aslinda kopyala/yapistir yontemiyle "Türkçe" karakter sahibi yazı yazabilecekken,

üşendiğimden ve pratik olmadiğindan

isin kolayina kactigimi itiraf ediyorum.
Old 07-04-2007, 21:09   #184
gabin21

İtiraf etmeliyim ki hukuku ilk kazandığım zaman "ben bu okulu kesin birincilikle bitirirm "diyor,yerçekimine karşı havalarda geziyordum adeta..Şimdi ise,sonuncu olarak mezun olabilirsem ne büyük şans olur diyorum
Old 07-04-2007, 22:56   #185
turanuzun

İtiraf itiraf itirafffff___ediyorummm_3 yıldır hukuk okuyorum ama bu uc yılda sınav zamanları harıç toplam ıkı ay okula gıtmedım.Okulu nasıl bıtırecem bılmıyorum.ama sunuda ıtıraf edeyım kı 3 yılda ıkı ay gıtmıs olsam bıle sımdıye kadar ders bırakmadım.
Ayrıca ılk uye oldugumda matragına uye olmustum tek bır paylasımda dahı bulunmadım.Ama sımdı kendımı huzurlarınızda yerın en dıbınde goruyorum.Kendıme gelmem gerekk toparlanmalıyım...Benıde kabul edın aranıza
Old 07-04-2007, 23:43   #186
Adli Tip

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=12347 Bu mesaja cevap yazan değerli meslektaşlarımızın toplam mesaj sayılarını farkedince bir tebbessüm oldu yüzümde
Old 07-04-2007, 23:50   #187
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan turanuzun
İtiraf itiraf itirafffff___ediyorummm_3 yıldır hukuk okuyorum ama bu uc yılda sınav zamanları harıç toplam ıkı ay okula gıtmedım.Okulu nasıl bıtırecem bılmıyorum.ama sunuda ıtıraf edeyım kı 3 yılda ıkı ay gıtmıs olsam bıle sımdıye kadar ders bırakmadım.
Ayrıca ılk uye oldugumda matragına uye olmustum tek bır paylasımda dahı bulunmadım.Ama sımdı kendımı huzurlarınızda yerın en dıbınde goruyorum.Kendıme gelmem gerekk toparlanmalıyım...Benıde kabul edın aranıza

22 yaş ve 2.sınıf,

Ben fakülte 2.sınıfta "reşit" olmuştum. Rüştümü ispat etmem gereken tarihin henüz gelmediğini, bir banka görevlisince, hesap açamayacağım, dolayısıyla atm kartı alamayacağımın bankada söylenmesi üzerine keşfettim.

Diyeceğim, ivedi toparlan! Vakit kaybetme! Zira seni senden başka toparlayacak kimse olmayacak.

Bu arada yerin en dibinde görmek niye? Yer dediğin, zamana ve bakışa göre göreceli.

Oysa sen, daha yeni başlıyorsun!

Aramıza hoşgeldin
Old 08-04-2007, 02:50   #188
Jeanne D'arc

Üstteki mesajın tatlı-sert ama çok hoş bir karşılama olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 08-04-2007, 08:50   #189
A.Turan

Üstteki mesajın anne içgüdüsüyle yazıldığını düşündüğümü itiraf ediyorum..
Old 08-04-2007, 12:17   #190
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Çok fena olduğunuzu düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 08-04-2007, 15:43   #191
Jeanne D'arc

" 'A.Turan' rumuzu niye tanıdık geliyor acaba" diye düşündüğümü ve yakında THS rumuz değiştirme rekorunun da kırılacağını öngördüğümü itiraf ediyorum.
Old 08-04-2007, 16:28   #192
suskun_juliette

'Teşekkürler!' şeklinde gelen teşekkür notlarından ürktüğümü,paranoyak biçimde 'Teşekkürler,Kısa Kes','Teşekkürler Ama Ünleme De Dikkat Et Ona Göre' olarak da algıladığımı itiraf ediyorum
Old 08-04-2007, 16:38   #193
Av.Suat Ergin

Özellikle hukuki bir soruya verdiğim yanıttan sonra, aldığım ayrıntılı "Teşekkür Notu"ndan dolayı; bayram şekeri almış çocuklar gibi sevindiğimi;

itiraf ediyorum.

Saygılarımla
Old 08-04-2007, 16:43   #194
cesur_yürek

İtirafların hala devam edip etmediğini öğrenmek için foruma baktığımı ve neticesinde bir itiraf yazısı ortaya çıktığını itiraf ediyorum.
Old 08-04-2007, 16:57   #195
gabin21

Bu itirafların aleyhimizde ergeç birgün kullanılmasından korktuğumu itiraf ediyorum...
Old 08-04-2007, 20:05   #196
Av.Ayse E.

itiraf ediyorum....
avtülaytuncaypeyker kimdir kim degıldır nerdedır nerde degıldır nicin sitede karsılasmamaktayız neden kendi adına acılan forumda dahi bir tanecik yorumu dahi yoktur meraklardayım...

itiraf ediyorum...
avtülaytuncaypeyker....benim gözümde bir efsanedir...

itiraf ediyorum...
efsane nezaman geri dönecek diye de meraklardayım...

saygılar...
not:..irtibatı koparmayalım efendim...
Old 09-04-2007, 00:05   #197
turanuzun

itiraf ediyorum_aranıza kabul edılısımın vermıs oldugu bır endıse varr...
Çunku ben hala comezın comeziyım
Old 09-04-2007, 02:29   #198
Jeanne D'arc

Sizi "Hoş geldiniz çekirge!" diyerek karşılamak geldi içimden, itiraf ediyorum.
Old 09-04-2007, 06:43   #199
Cest la vie

Yazilarini gorene kadar A.Turan ile Av.Turan'i karistirdigimi itiraf ediyorum.
Old 09-04-2007, 06:53   #200
Av.Turan

yazılarımızı görünce aramızdakı farkı nasıl anlıyorsunuz onu merak ettiğimi itiraf ediyorum Ahu hanım bu arada bende itiraf ediyorum Av.Turan sadece kod ad)gerçek adım olmadığından isterseniz değiştire vilirim.
Old 09-04-2007, 07:05   #201
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Turan
yazılarımızı görünce aramızdakı farkı nasıl anlıyorsunuz onu merak ettiğimi itiraf ediyorum Ahu hanım \
Tarz, uslup, still, cumle kurus sekli vs
Benim icin farketmez, ogrenecegim elbet. Ancak siz degistirmek istiyorsaniz karistirilmamak icin, memnuniyetle degistirebilirim.
Old 09-04-2007, 07:10   #202
Av.Turan

o zaman bana bir nik seçmeniz gerek öncelikle yeni nik vermezseniz eskisini vermem)
Old 09-04-2007, 15:58   #203
A.Turan

Bence bi sakıncası bulunmadığını itiraf ediyorum
Old 09-04-2007, 15:58   #204
Av.Turan

itiraf ediyorum Av.Ayşe hanımın o kadar eski konuları nasıl biranda bulup millete cevap verdiğine hayret ediyorum
Old 10-04-2007, 15:40   #205
Av.Orhan Kaya

benden önceki mesajları zevkle okuduğumu itiraf ediyorum
Old 10-04-2007, 16:47   #206
Av. O. TEKGUL

bu bölümü okurken telsiz konuşması dökümü okuyormuş hissine kapıldığımı itiraf ediyorum...
Old 10-04-2007, 17:00   #207
Av.Ayse E.

ıtıraf edıyorum ...
sayın meslaktasım nazar etme ne olur calısın sızınde olur...demek geldı ıcımden.. .
((akabınde ve detayında cok kolay bır ıs...))
Alıntı:
Yazan Av.Turan
itiraf ediyorum Av.Ayşe hanımın o kadar eski konuları nasıl biranda bulup millete cevap verdiğine hayret ediyorum

Old 10-04-2007, 17:07   #208
Av.Ayse E.

itiraf ediyorum...kitaba bakın tarzındakı cevaplara kıl oluyorum.....
onu yazana kadar hıc bır sey yazmasalar yorumsuz kalsalar keske dıyorum.... .....
Old 10-04-2007, 17:14   #209
Av.Turan

Ayşe hanım gözlerimin renkli olmasına bakmayarak nazarım değmiyor emin olabilirsiniz siz daha çok bilgili olun isteriz ki bizde faydalanalım sizler gibi bilgili arkadaşlardan. Bir itirafta daha bulunayım doğrusu sizi merak ettim bu bilginizle
Old 10-04-2007, 17:42   #210
Av.Turhan Demiroğlu

Hergün bülbül gibi döktüreceğim de, forum pek kıyıda köşede kalmış.
Teknik bilgimi geliştirip işbu forumu birgün Site Lokaline taşımayı düşündüğümü(!)itiraf ederim.
(Ekine mi girdim?)
Saygılarımla...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08268404 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.