Mesajı Okuyun
Old 04-01-2019, 17:59   #4
DenizRüzgari

Dikkat

Cok Tesekkür ederim Cevabiniz ve Yardiminiz icin Allah bin kere razi olsun Hatun Hanim.
Peki bu velayet degistirme davasinda gecici velayetin hükmü nedir. Gecici velayet babaya verilirse benim Kesinlesmis Velayet kararim düsüyormu. Hakim tedbir velayet vericegini ve yurtdisi yasagini pedagog raporundan sonra karar vericegini söylüyor. Böylece cocugum bu sürecte yine Babanin yaninda kalmak zorunda. Benim Velayet Hakkim engellendi eski esim tarafindan ve hersey benim daha cok aleyhime oluyor. Bu durumla karsilasinca nasil kolayca sözümlendiririm. Cünkü biyandan vizeye islemlerinle ugrasiyorum. VIze cikarsa ama bide yurtdisi yasagada olursa napabilirim.
Cocuga bakilmadigini Ilk raporda belitrimisti cünkü cocugum 3 yasinda oldugu halde bezleniyor du ve konusamiyordu. Suan beni cocugu terketti diye akrabalariyla birlikte Iftiralar atiyorlar bana.
Ayrica icra takibi baslattim. Teslim etmedi cocugumu. Ve Bosandigimiz Mahkemeye Muvafakatname icin Dilekce verdiydim red geldi. Hakim bana velayeti veririken biliyordu cocugumla yurtdisinda yasiycagimi ona ragmen 2 haftada bir görüs hakki vermsiti. Bu görüs hakki yüzünden cocugumla yurtdisina cikartmiyorum babanin izni olmadan.
Bide Elimde ses kayitti var eski esimin madde kullandigina dair. Bu ses kayittini kullandigim zaman ceza alabilicegim söylendi.

Biraz cok soru oldu ama bu konudada Yardim edebilirseniz size cok minnetar olurum veya baska üyeler bu durumla ilgi görüslerini fikirlerini bildirise cok sevinirim.