Mesajı Okuyun
Old 19-12-2019, 01:22   #5
Konuk

Varsayılan dr. tacizi

Merhabalar,
ben yaklasik 4 yildir hemoroid rahatsizligimdan dolayi genel cerrahina gidip tedavi oluyorum en son gittigimde tahminen 15 gun once her zamanki gibi muayene oldum.ve dr. ilac yazdi fakat sistem olmadigi icin recete edemeyecegini istersem aile hekimine yazdirabilecegimi yada 10 gun icerisinde tekrar hastane gelebilme sansiniz varsa recete edebilcegini soyledi.Fakat ben bu 15 gun icerisinde aile hekimine veya hastaneye gidip recetemi yazdiramadim.Dun esiminin endoskopi randevusu vardi gitmisken ilaclarimi yazmak icin ayni polikilinige girdim ve farkli bir dr. vardi durumumu anlattim ve onceki dr.un yazgdigi kagittaki ilaclari recete etmesini rica ettim oda muayene etmek istedi ben hocam gerek yok aslinda ben olmustum muayene dr.un kasesi ve imzasi mevcut sizin mesai arkadasiniz bu poliklinikte yazdi diye ama dr israr etti mauyeane icin kabul etmek durumunda kaldim.Gec hazirlan dedi sedyenin yanina gectigim gibi oda geldi ve cekinme rahat ol tarzinda telkinde bulundu uzandim sedyeye esimin ve benim meslegimi sordu sonra ciplak el ile popomu ayirarak muayene etti bakti baya sonra parmagini makattan cikararak vajima soktu ve ileri geri tarzi sacma sapan bisey yapti ve aciyormu diye sordu evet dedim bagirsagin bosalmiyor senin dedi simdi yuz ustu yat kalcani ileri geri yap sende dedi ve hala eldivensiz parmagi vajinamda canim cok yaniyo yeter dedim oda sanki muayenenin o sekilde oldugu edasiyla bagirsagin tam bosalmiyor senin dedi tekrardan.Ben cok huzursuz oldum beni rahatsiz etti hani insan biseyden emin olamaz ama icten ice huzursuz olur o sekilde oldum ama agladim aglicam o derece daha sonra tum gun aklimdan cikmadi o korku aksam aklima geldi googleden ismini arattim ve daha once 5 bicak darbesiyle ve bu darbeler gogus bolgesinde oldurucu darbeler yani hasta yakini tarafindan agir yaralanmis olumden donmus onun disindada dr.hakkinda ne bir ozgecmis ne bir yorum hic bisekilde hic birsey cikmiyor resmen kendini gizlemis gibi simdi size soruyorum sizce genel cerrahi uzmanin bu tarz bi muayenesi normalmidir.Huzursuz olmakta haksiz miyim.ve sikayet etmelimiyim sonradan dusunuyorum ki esimin ve benim meslegimi sorma sebebi bir saglikci isem yaptiklarinin etik olmadigini hemen tepki gosterbilecegimi hesap etmesiydi bence ve muayenem 5dk kadar surdu daha once ki hic bir muayene 1 dk gecmemistir ve dr.lar hazirlanmadan yanima gelmemistir ve hatta cogu hassas dr.larimiz muayene icin perde arkasina gecmeden once hazirlandiniz mi musaitmisiniz tarzi bi musade istiyolar meayene alanina girmek icin ne yapcagimi sasirdim lutfen yardimci olun eger dusundugum dogruysa sikayet etmek ve meslekten atilmasini istiyorum 18 yasina yeni basmis kiz cocuklari velisiz muayeneye gidiyor kimsenin cani yanmasin boyle pislikler yuzunden😔😔😔