Mesajı Okuyun
Old 28-01-2012, 10:01   #1
Derya KARACA

Varsayılan Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeni İle Boşanma (Çekişmeli)

Merhaba
Benim Sorum Eşime karşı, Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeni İle Boşanma (Çekişmeli) davası açtım, dava açmadan önce evi terk ettim. eşim boşanmak istemiyor.
eşimin bana devamlı şiddet uyguladığını, beni evden attığını, beni tehdit ettiğini, hatta çocuklarımı da dövdüğünü bu nedenle çocuğumun belirli bir süre okula gidemediği iddialarında bulundum. dinlenen tanıklar benim yüz bölgemde morluk olduğunu gördüklerini
ancak eşimin beni darp ettiğini, bana hakaret ettiğini, beni tehdit ettiğini, çocuklara karşı kötü davrandığını görmediklerini beyan ettiler. aynı işyerinde çalıştığımız halde bazı tanıklar bir defa bazıları da iki defa yüzümde morluklar gördüklerini beyan ettiler, bazı tanıklarda görmediklerini, eşimle kavga ettiğimizi hiç duymadıklarını söylediler. iddialarımla ilgili bu tanık beyanları haricinde ne Dr. raporum var nede bunun haricindeki diğer iddialarımla ilgili hiçbirisini ispatlayamıyorum. bana yardımcı olursanız mutlu olacağım. Teşekkür Ederim.