Mesajı Okuyun
Old 26-08-2015, 09:33   #1
ÇOK ÖNEMLİ

Soru Hakkimi Nasil Airim

Selamla
Hakliliğimi Ispat Ettikten Sonra 3 Yil Beklediğim Fakat 3 Yil Sonunda Tekrar Açilan Bir Boşanma Davam Var.eşim Mali Müşavir Mahkemeden Kizim Için Nafaka Ve Tazminat Istemek Için Dava Sürecinde Ilgili Makamlardan Gelirini Ispat Edici Belgeler Istedim.duruşma Gününe 1 Aydan Az Zaman Kalmasina Rağmen Vergi Dairesi Ve Gelir Idaresi Başkanliğindan Henüz Yazi Gelmemiş.ist.mali Müşavirler Odasinda Gelen Cevap Ise 3.şahislara Bilgi Veremeyiz.
Sorum Şudur,
1-mali Müavirler Odasi T.c.mahkemelerine Böyle Bir Rest Çekme Hakkina Sahip Mi?bu Belgeyi Nasil Alabilirim?
2-diğer Istediklerim Gelmezse Ben Geliri Nasil Ispat Ederim.mahkeme Kanali Ile Ayni Mercilere Tekrar Yazi Yazip Isteye Bilirmiyim?(gelir Idaresi Başkanliği Ve Vergi Daireleri)
3- Hakime Hanim Bana Istediklerin Gelmiyo Tazminat Ve Nafaka Yok Dermi.120 Ad.mükellefi Var Aylik 20-25 Bin Tl Nat Kazaniyo Ama Mahkemeye Ettiği Beyan 3bin Tl Net.ayrica Vergi Kaçiriyo.120 Mükelleften Sadece 49 Tanesine Makbuz Kesmiş 71 Mükellef Makbuzsuz Ve Gayri Resmi Gider.mahkeme Kanali Ile Hakkinda Vergi Kaçirdiğina Dair Suç Duyurusunda Bulunabilirmiyim?
4-mahkeme Araciliği Ile Istettiğim Bu Belgeler Bende Mevcut Ama 3.şahiş Bilgilerine Eşim De Olsa Ulaşmak Yasak Olduğu Için Mahkemeye Sunamiyorum Gerekli Mercilerde Ya Göndermiyor Yada 3.kişilere Veremeyiz Deyip Başindan Saviyor.ne Yapmaliyim?

Yardimci Olursaniz Sevinirim.

Saygilarimla;