Mesajı Okuyun
Old 02-08-2012, 23:49   #1
Konuk

Varsayılan Tehdit ediliyorum

Merhaba,
Ben 7 sene önce eşimi kaybettim ve şuan yalnız yaşayan kendi halinde bir kadınım.Oğlum 8 sene önce evlendi evlendiği günün ertesi gün elinde ne var ne yoksa borçları için harcadı.Alkol sigara ve kumar alışkanlıkları sebebiyle borç batağından hiç çıkamadı.Önce hasta yatağındayken babasına ait memleketteki tarlayı sonra istanbulda bana ait bir arsayı sattırdı.ev kirasını fatura ve senetlerini ödemediği için evlendiklerinde 9 ay benim evimde oturdukları için evime icra geldi çevreden aldığım borçlarla bunu da ödedim.paraları kalmadığı için istemediğim halde çocuğu ve karısıyla beraber evime tekrar zorla girdiler.Çalışmadıkları ve sürekli alışveris yaptıkları için benden para istemeye ve borçlanmaya devam ettiler.alıcılar sürekli beni rahatsız ettiler.evimden bir miktar para vererek uzaklaştırdım ancak 1 seneyi bulmadan tekrar pra istemeye ve beni tehdit etmeye devam etti.Alkollü olarak gece yatağımdan kaldırıp beni hırpaladı para istedi.ev sahibi evden kovunca bir gece eşyalarıyla evime girdiler.8 ay çalışmadn yaşadılar kızıma kaçarak kurtuldum odamı kilitledim bir gün geldiğimde kapımın açıldığını ve eşimden hatıra takılarımı ve paramın olamdığını gördüm.çatıda bulunan tüm demir eşyaları matkap ,fırın tepsisi,çivi vs.akla gelebilecek herşeyinve çamaşır makinasının satıldığını gördüm.yıllarca uğraşıp yaptırdığım evimi satıp başka semtten acilen ev alıp onları çıkarttım 15.000 tl nakit para vererek borçlarını ödeyip bir işin ucundan tutmlarını söyledim.aldığım eve gitmeyip 2 sokak ileride kiralık bir ev tutup beni rahatsız etmeye devam ettiler.şimdi telefonuma tehdit mesajları gönderip hergün arıyor ve 50.000 tl istiyor sokağa bile çıkamıyorum yolumu kesiyor.kızım evini bırakıp ailesiyle yanımda yaşamaya başladı.can güvenliğim yok kızımında aile huzuru bozuldu.ne yapacağımı şaşırdım.lütfen yardımcı olun.teşekkür ederim.