Mesajı Okuyun
Old 10-03-2007, 20:14   #27
suskun_juliette

Dün Gece Bir Mide Spazmı Daha Geçirdim...
İlk Kez Mide Spazmı Geçirdiğimde Bu Hastalığın Daha Ne Olduğunu Ne Ben Ne De Arkadaşlarım Bilmiyorduk...Hastanelerin Acil Girişlerinde 'İğne Vurmayın Bana' Diye Çocuk Gibi Ağlıyordum
İlk Mide Spazmı Geçirişimde Arkadaşlarıma Mide Spazmı Geçirdim Dediğimde Gelen Tepki:Kızım Ne Diye O Kadar Şey Yedin,Mide O ,Mide...Çöp Torbası DeğilMide Fesadı Geçirdiğimi Sanan Arkadaşlarıma Sevgilerimi İletiyorum
Geçen Aylardaki Mide Spazmımda,39 Derece Ateş Ve De Midemin Can Çekişmesi Sebebiyle Acile Gittik.Yurt Görevlisi Ambulans Mı Yoksa Normal Bir Arabayla Mı Gönderileceğime Dair Bir Seçim Yapıyordu.Ambulans Servisi Arandı,Gelen Yanıt:Beyin Kanaması,Kalp Krizi Gibi Durumlar Olmazsa Gelmeyiz,Ben De İzninizle Seçeneklerden Ya Beyin Kanaması Ya Da Kalp Krizi Geçireyim Bari DedimO Sırada Katlanabilir Masalara Dönmüştüm Ve Aciliyetimiz Onaylanmamıştı Ne Yazık ki...Sonra Arabaya Binip Hastaneye Gittik,İğne VaktiydiSağ Kolumdaki Damarı Bulamayan Hemşire Sayesinde Kan Aldırıyormuşum Gibi HissettimSol Elimle Arkadaşımın Elini Tutmuştum İğne İşkencesi Uzun Sürünce Koluma Bir Bakayım Dedim.Enjektör Kanla Dolmuştu,Ben De Avazım Çıktığı Kadar AğladımHemşire Kararlıydı O İğneyi Ya Vuracak Ya Vuracak Kaçış YokSol Koluma Dikti GözleriniBırak Beni Ben Öleceksem De Yatağımda Huzurla Öleyim Yahu Kalbura Döndüm DiyebildimAma Sol Koluma İğneyi Çoktan Geçirmişti..Ve Ağlaya Ağlaya Bİ-HAL Oldum.Görenler Ya Yakınını Kaybetti Ya Da Can Çekişiyor SandılarOysa Ki İğnenin Acısıydı,Ama O Enjektördeki Kanı Görünce Şöyle Demiştim:Kan Mı Alıyorsunuz Ne Yaptığınızın Farkında Mısınız Siz?Saçma Bir Soru,Hemşire Kolumda Nakış Yapmaya Çalışıyordu ZannımcaVe Dün Gece Bilerek Hastaneye Gitmedim,Yine Aynı Senaryoyu Yaşamayı İstemedim.Aman Midelerinize Dikkat Edin,Benden Tavsiye,Çünkü Kalp Kadar Önemli,Yiyemiyor Su Bile İçemiyorum Bazen,Kalp Nakli Var Mide Nakli Yok Ona Göre))