Mesajı Okuyun
Old 09-03-2007, 19:27   #26
suskun_juliette

Geçen gün yine bizim matrak lokantadaydık.artık hepsi beni tanır oldu.arkadaşımla oturduk bir garson geldi..yeni almışlar onu..adam boylu poslu ...ama konuşunca gider gitmez gülmeye başladım ve arkadaşıma 'sesi benimkinden bile inceymiş' dedim.arkadaşım maalesef o gün işitme cihazını takmadığı için duymadı.ben sesimi yükseltip söyledikten sonra başımı yukarı bir kaldırdım ve tiz sesli garson gülüyordurezil olduğuma mı yanayım yoksa ayıp ettim diye müsaadenizle 2 sn utanayım
-------------------------------------
geçen yine ve yine ısrarla o lokantadaydıkaynı arkadaşla yemek yiyorduk.soğana gıcık olurum bulunduğum masaya getirilmemelidir.geri göndertirim hemen.ama arkadaşım soğan yemeyi seviyordu o lavaboya gitmişken servis başlamıştı..hemen garsona şunu kaldırın o bunu yiyoo çok kötü oluyooo dedimanlamaya çalışırken benim arkadaş lavabodan çıkıyordu..garsona 'çabuk çabuuukkk geliyooorr' dediğimi hatırlıyorum da garsonun eliyle soğanı kapatıp nasıl bir anda oradan kaçtığını anlayamadım anti-soğancıyım bu uğurda gerekli her mücadeleyi gösterecek ve gerekirse garsonları bile emrimde çalıştıracağım.pişman değilim bugün olsa yine yapardım