Mesajı Okuyun
Old 18-07-2017, 00:17   #3
Konuk

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Karar kesinleşmeden hangi sıklıkla göstermem daha uygun olur? Bebeği alıp saatlerce getirmemeleri durumunda ne yapmamı önerirsiniz? Bir de bebek henüz çok küçük olacağından onlarla göndermek istemeyeceğim haliyle bu durumda evime gelme gibi bi hakları söz konusu olur mu?
Evine gelmek istemiyoruz ya dışarı çıkar ya da biz alalım gibi bi cevapla karşılaşma olasılığım çok yüksek. El kadar bebeği nerde oturduğunu dahi bilmediğim insanların eline vermek istemiyorum. Kaldıki süt içen bi bebek. Kaç saatte geri getirirler mechul. Getirirler mi o kısmı daha da mechul. Dediğim gibi güvenmiyorum çünkü bu şekilde imalar ve tehditlerde bulunuldu.
Bir de bebek doğdu diye haber vermek zorunda mıyım? Şahsen haber vermeme taraftarıyım. Baba olmak bu kadar kolay olmamalı. Kendisi ilgilensin peşine düşsün isteği şekilde ulaşıp bilgi alabilir zorba insanlar değiliz sonuçta.
Ayrıca yaşadığım bu kötü günlerden dolayı riskli bir hamilelik geçirdiğim için kendisiyle görüşmek istemediğimi, babamla bebek hakkında görüşebileceğini söyledim. Gerekçe olarak sadece strese bağlı sağlık sorunu yaşamak istemediğimi söyledim. Yani çocuğu düşürmek istemediğimden. Bu durumu ilerde bana karşı kullanabilir mi?
Barodan avukat bekliyorum malesef işlemlerim biraz uzayacak. O yüzden ön bilgi almakta fayda olduğunu düşünüyorum. Suç sayılacak bi duruma düşmek istemiyorum. İlerde bana karşı kullanabileceği bi davranışta bulunmak istemem.
Tekrardan teşekkür ederim