Mesajı Okuyun
Old 01-09-2003, 10:03   #5
Bahadır Özçelik

Sayın TİKİCİ;
Öncelikle yanıtladığınız için teşekkür ederim.
İkinci görüşmede kızım için ayda 125 Milyon nafakayı bile kabul etmiştim. Benim için parayı ne şekilde kullanacakları önemli değil, ihtiyacı olduğunda kızım için hertürlü yardımı yapmaya her zaman hazırım. Ben kızımın ve eşimin mutluluğu ve sağlığı için sürekli uzlaşmaya çalışıyorum. Olayı, icramemuru - polis prosedürüne ben sürüklemiyorum. Eşimin babası sırf bana zorluk çıkartmak için sürüklüyor ve bu şekilde tehdit ediyor. Eşimin babası kafayı bana takmış durumda ve içindeki öfke ve nefret o kadar büyük ki ne yaptığının ve torununa verdiği zararın farkında değil. Ben icra memuru - polis prosedürünün amacını merak ediyorum. Kızımın psikolojisi açısından bu durumu uygun bulmuyorum. Eğer kızımın velayeti bende olsaydı icra memuruna gerek duyulmazdı.
Beni tehdit ettiklerini nasıl ispatlarım?
Sürekli icra memuru veya polis istemelerini ve başka şekilde kızımı göstermediklerini nasıl ispatlarım?
Sürekli icra memuru ile kurulan şahsi münasebeti mahkeme çocuğun psikolojisi açısından değerlendirebilir mi?
Bu gibi durumları bir çocuğun sağlıklı gelişmesi açısından takip eden başka kuruluşlar var mı?

Saygılarımla
Hoşçakalın