Mesajı Okuyun
Old 11-10-2006, 10:45   #24
Admin

Peki, itiraf edeyim beni şaşırttınız.. Bu konunun bu kadar uzun süredir ısrarla ilgi göreceğini beklemiyordum.

Kendi fikirlerimi belirteyim: Genel bir buluşmanın pek güç olduğunu düşünüyorum, çünkü herkes Türkiye'nin (hatta dünyanın!) çeşitli yerlerine yayılmış durumda. Ayrıca kalacak yer organizasyonu vb. pek güç. Ancak lokal buluşmalar yapılabileceğini düşünüyorum. İstanbul buluşması, Ankara buluşması güzel başlangıçlar.

Her buluşmayı o şehirden bir kişi organize etmeli bence. Ankara'yı Işıl Hanım'a bırakalım, zaten kendisi gönüllü oldu.
@Sn.ISIL YILMAZ : Eğer hala bunu organize etmeye gönüllüyseniz, sizden son bir teyid alayım, site içinde geniş çaplı duyuru yapacağım. Ancak duyuruyu yapmadan önce bence buluşacağınız yerden bir kişi başı fiyatı almakta ve bunu duyurmakta da fayda var. Katılım yere ve fiyata göre değişebilir.

İstanbul'u da ben organize etmeye çalışırım. Aslında uzun zamandır bu aklımda, önce adli tatil bitsin diye bekledim, sonra ramazan girdi, şimdi ramazan bitsin diye bekliyorum, Kasım iyi bir zaman. Tarih, yer, fiyat meselesini duyuracağım.

İzmir (veya başka şehir?) için gönüllü varsa, o da lütfen ortaya çıksın, onu da ayarlayalım.

Tarih olarak herşehir kendi tarihini belirlesin ancak size önerim, ayın ilk haftası olmasın. Çünkü her ayın ilk hafta sonu site üyelerine THS bülteni gönderiyoruz ve eğer ayın 2. 3. 4. hafta sonunu seçerseniz, bu duyuru bültenle de herkese ulaşır. Ancak mesela 4. Kasım seçerseniz, bülten gittiğinde tarih geçmiş olur. Sadece bir fikir..