Mesajı Okuyun
Old 31-03-2008, 13:17   #1
Konuk

Varsayılan Borçlar Eşler Arasında Paylaşılabilir Mi?

Ben 6 Senelİk Evlİyİm. Bİr Ay Önce EŞİm HİÇ Bİr GerekÇe Sunmadan Evİ Terkettİ O Bİzİ Arayana Kadar Bİz HİÇ Bİr Şekİlde Ona UlaŞamadik. Aİle İÇİnde TartiŞmalarimiz Kavgalarimiz Tabİkİ Var Di Ama Ben Bunun Bu Boyuta GeleceĞİnİ HİÇ DÜŞÜnmedİm.ortaya Çiktiktan Sonrada Ben Zaten Daha Önceden Gİdecektİm Kararimi VermİŞtİm Bİr Takim Şeylerİ Bahane Ettİ EvlİlİĞİmİz YÜrÜmÜyor Dedİ.bİzİm 13 Aylik Bİr Kizimiz Var Ayrilik OlduĞu Zaman Kizimin Velayetİnİ Alabİlİr Mİ? Ben 12 Senedİr ÇaliŞiyorum Ve Benİm Kizima Annem Bakiyor Normalde Alamaz Bunu Bİlİyorum Ama Bİrde EvlİlİĞİmİz Sirasinda OluŞan Ve Hepsİ Benİm Kizlik Soy İsmİmle Olan Kredİ Kartlarina BorÇlarimiz Var. Bunlari SÜreklİ ÖdeyeceĞİnİ SÖylÜyor Ama Kartlarin Hepsİ Yasal Takİpte Yanİ Bekleme Gİbİ BİŞey SÖz Konusu DeĞİl. EŞİmİn Üzerİne De HİÇ Bİr Şeyİ Yok. Babasinin Üzerİne Var. Bİz BoŞandiĞimiz Zaman Kizimin Velayet Durumu Ve BorÇlarin Durumu Ne Olur. Kabul EttİĞİ Takdİr De BorÇlari ÜstÜne Alabİlİr Mİ Yada Yari Yariya BÖlÜnebİlİr Mİ? ÇÜnkÜ Ben BorÇlari Ödemeden BoŞanmayi DÜŞÜnmÜyorum.evlİlİĞİmİz Sirasinda Bana SÖyledİĞİ Yalanlar YÜzÜnden Bu BorÇlar Oldu Hepsİnİ Kendİ Yapti Ama Kredİ Kartlari Benİm Adima OlduĞu İÇİn Bankalarin Muhatabi Benİm. Bana Yardimci Olursaniz Çok Sevİnİrİm Çok Çikmazdayim ÇÜnkÜ HİÇ Bİr Çikar Yol Bulamiyorum Hatta Bazen Kizimi KaÇirip GÖstermemekle Bİle Tehdİt Edİyor. Bİz Onun Aİlesİnİn Evİnde Kaliyorduk Şu Anda Ben Kizimi Da Alip Kendİ KardeŞİmİn Evİnde Kaliyorum. AÇikÇasi Çok Korkuyorum Kalicak Kendİme Aİt Bİr Evİm Yok Ve BÜtÜn BorÇlar Benİm Adima Dİye Acaba Kizimin Velayetİnİ Alabİlme Durumu Var Mi Dİye?lÜtfen Bana Yardimci Olun Çok TeŞekkÜr Ederİm.