Mesajı Okuyun
Old 07-02-2016, 07:32   #1
Konuk

Varsayılan Diş dr mağduru

Bundan 2 ay önce özel dış kliniğine gittim dislerimde köprü idi içindeki diş arıyordu kaplamayi yenilemek istedim en gec 10 günde yeni dişlerini yaparim takarim dedi uzun köprü 15 diş 2 000 tl ye anlaştık 500 tl verdim önceki köprüyü söktü 2 ay oldu takmadi provalari çok uzattı saat 16:00 randevu verdi 16:00 da gittim senin evin yakın ben seni arayacağım dedi 18:30 dan erken ilgilenmedi dışı bu ayın 4 ünde takacakti is yerinden izin aldım 11:00 randevu vardı beni aradı ben seni arayacağım bekle dedi saat 15:00 oldu artık ben aradım sen nasıl insansın 4 saattir sizi bekliyorum ben izin aldım günümü yediniz dedim geri bağırdı sen benimle bu şekilde konuşma cesaretini nerden alıyorsun tabi be sana yüz verdim daha birsürü şey bende cebimde para sizi bekliyorum dedim bana protezin hazır gel takalim dedi bende artık istemiyorum sen tak dedim kapattım ben 2 ayda 5 kg zayıfladim pikolojim bozuldu 500 gitti ben bu Dr kadından hakkımı nasıl ararım elimde sözleşmede evrakyok Dr defterine yazdıkları ve telefon konuşmaları var. Bide ilk başta reçete yazmıştı