Mesajı Okuyun
Old 03-02-2010, 00:08   #238
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Merhaba ben geldim.

Cuma gün sabah erken saatlerde Sn Adnan Koray dan aldığım harika bir telefonla toplantı heyecanını yaşamaya başladım.. Kendisi katılabileceğini söyleyince çok mutlu oldum, hele ki bir de beni karşılayabileceğini söylemesi üzerine heyacanlandım ve şımardım desem yeridir..

Malumunuz üzere etliekmekleri ve şekerleri birinin taşımama yardımcı olacağı düşüncesi beni hayli mutlu etti ama, Sn Koray ın gerçekten çok nazik ve beyefendi halini asla unutamayacağımı bir kez daha yinelemek isterim..

Sn Koray ile ABEM e birlikte gittiğimizde Sn Kardan Adamı görünce aslında kendisini ne kadar özlediğimi farkettim..Umut, Elkan Bey, Elkan Bey in saygıdeğer Abisi geldi..Bu esnada Cengiz Abinin katılmayacağı konusunda sevgili Umut un olağanüstü gayreti nedeni ile Cengiz Bey in orada olduğu konusunda hem fikir olduk.(Duymasın ama ben çok mutlu oldum.. )

Tam o sırada Adli Tip in geleceğinin heyecanını yaşarken Sn Admin gelmez mi? Uzun süre sustum...

Ve, Gülümse Ablam..Bir şey yazmama gerek var mı?

Sn Hades, ve en yakışıklı kardeşim Engin, ve sonra bütün güzellikler, çıtı pıtı Derya, yahu ne şeker kızmış bu demeden kendimi alamadım..
Bu aralar onaya ihtiyacı vardı sevimliliğimin