Mesajı Okuyun
Old 02-02-2010, 19:52   #237
Nur Deniz

Merhaba ben geldim.

Cuma gün sabah erken saatlerde Sn Adnan Koray dan aldığım harika bir telefonla toplantı heyecanını yaşamaya başladım.. Kendisi katılabileceğini söyleyince çok mutlu oldum, hele ki bir de beni karşılayabileceğini söylemesi üzerine heyacanlandım ve şımardım desem yeridir..

Malumunuz üzere etliekmekleri ve şekerleri birinin taşımama yardımcı olacağı düşüncesi beni hayli mutlu etti ama, Sn Koray ın gerçekten çok nazik ve beyefendi halini asla unutamayacağımı bir kez daha yinelemek isterim..

Sn Koray ile ABEM e birlikte gittiğimizde Sn Kardan Adamı görünce aslında kendisini ne kadar özlediğimi farkettim..Umut, Elkan Bey, Elkan Bey in saygıdeğer Abisi geldi..Bu esnada Cengiz Abinin katılmayacağı konusunda sevgili Umut un olağanüstü gayreti nedeni ile Cengiz Bey in orada olduğu konusunda hem fikir olduk.(Duymasın ama ben çok mutlu oldum.. )

Tam o sırada Adli Tip in geleceğinin heyecanını yaşarken Sn Admin gelmez mi? Uzun süre sustum...

Ve, Gülümse Ablam..Bir şey yazmama gerek var mı?

Sn Hades, ve en yakışıklı kardeşim Engin, ve sonra bütün güzellikler, çıtı pıtı Derya, yahu ne şeker kızmış bu demeden kendimi alamadım..

Cengiz Bey in telefonu eliyle bütünleşmiş şekildeydi, sataşmaları masanın diğer ucundan gelse de kendisine pek uymadım..

Ve Sn Sandman, hoş sohbetiyle, yerimi tutma girişimin Gülümse Hanıma karşı işlemeyeceği düşüncesini anında anlaması ile keskin zekasına bir kez daha tanık oldum.. Üstelik sağolsun beni yakında olan otelime de kendisi eşlik ederek bıraktı..

Ve ve ; Sn Kardan Adam, Abicim, seninle ilgili tek bir kelime yazmakla yetineceğim...Müthişsin!

Hiç sohbetimiz olmayan Sn Yahya Demirel le ayaküstü yaptığımız harika sohbetler mükemmeldi..Kesinlikle bekliyorum efendim Konya ya..

Muzaffer Abinin ev sahipliğide çok çok güzeldi..Tekrarını etmeden geçemeyeceğim..

Sn Kavili ve tanığım kadınlar arasında en nazik, en kibar, en güleryüzlü, en zarif , en güzellerinin en üst sıralarına koyabileceğim eşi hanımefendi ile sohbetimizinde tadı bir başka idi..

Ve Sn Admin,hepimiz çok çok mutlu olduk, iyiki geldiniz ve ne iyi ettiniz.. Eh artık doğum gününüzü hepimiz biliyoruz, bir daha canımız toplantı isterse sizin doğum gününüzü bahane ederek Ankara, İstanbul toplanacağız efendim, gelirsiniz heralde.. Yoksa pastayı ben üflerim, ayrıca mumların rengi çok güzeldi, sonradan 2 tanesini almadığım için pişman oldum..

Zaman ayırarak katılan herkese çok teşekkür ediyorum..

Tekrar görüşmek üzere..