Konu: azarlanmak
Mesajı Okuyun
Old 28-03-2014, 00:32   #1
Konuk

Varsayılan azarlanmak

ben meb de kadrolu olark çalışan bir bayan öğretmenim okulumda müdür yardımcımızla bir sorun yaşadım ve konuşmak istedim konuşma hakkı tanımak istemedi ve bağırarak azarlayıp dışarı atmak istedi çıkmadığım için bir iki adım yaklaştı ve vurmasından çok kortum. müdür yardımcımız erkek ve buna rağmen beni suçlu duruma düşürüp o gün sorun yaşamamıza sebep olan nöbetle ilgili şikayetlerde bulunup soruşturma açmış. bütün erkek hocalar ve müdür beni haksız bulup o sırada yaşadığım korkuyu umursamadılar sonuçta vurmadı denildi ve özür dilememi istediler. bu adam otokontrolünü tamamen kaybetmişti ve sürekli sinirliyim deyip dişini sıkıp duruyordu o sırada bana vurmadı ama vursaydı olan olmuş olacaktı ve ben bu adamla hala aynı yerde çalışıyorum ve bişey yapmasından korkuyorum gözü dönmüş gibi davranıyor ve kimse benim yaşadığım şeyi önemsemiyor. hukuki bütün yollara başvuracağım ama nasıl? yardım edin fikir verin benden uzak durmasını sağlamak mümkünmü lütfen tavsiyede bulunun bu arada nöbet olayındada tamamen haklıydım hakkımı savunduğum için buralara geldi yardımlarınızı bekliyorum