Mesajı Okuyun
Old 02-12-2016, 08:11   #53
Av.Duygu Işık Behrem

Sayın Karaca,

Sizin bu mesajınız ile ben de çok farklı duygular içerisine girdim. Türk Hukuk Sitesi olgunlaştıkça, bizlerin de yaş almakta olduğu gerçeği ile karşı karşıyayız.

Türk Hukuk Sitesi'ne ilk üye olduğum zamanları anımsadım, mesleğimin ilk yılları idi, bir cevher bulmuş kadar sevinmiştim. O ana kadar nasıl keşfedemediğime yanmıştım hatta!

THS'nin hala, özellikle de hukukçular için bulunmaz bir cevher kadar kıymetli, sonsuz ve her daim güncel, harika bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

Hayatımda çok şey değişti ama THS'nin varlığı hiçbir zaman değişmedi.

Bu vesile ile Sayın Admin'e de yıllardır süregiden emeği için sonsuz teşekkür ediyorum. Türk Hukuk dünyasının, hakkı ödenemez bir emekçisidir kendisi bana göre ve kendisi ismini paylaşmasa da benim zihnimde unutulmaz bir isim olarak kalacaktır.

Dipnot: Bana göre isminin çıkıp her yerde haykırılması gerekir. Özellikle de paylaşım ve özveriden bihaber insanların, meslektaşların kendisine dönüp bir bakması için... Sitenin kamera arkasında olup bitenleri bilmeyen üyelerimiz için ifade etmeliyim ki Sayın Admin'in inanılmaz bir özverisi ve emeği söz konusu. Gerçekten bu değerli hukuk insanının kıymetini bilmeliyiz, gerek şahsı için gerekse tek başına başlayan THS sürecinde, çok değerli hukuk insanlarını bu çatı altında buluşturarak oluşumuna vesile olduğu bu dev kaynak için.