Mesajı Okuyun
Old 22-06-2008, 21:26   #1
Konuk

Acil Bosandiktan Sonra Adima Tapulu Ve Ikamet EttiĞim Ev Icin Acilan Katki Payi Davasi Hk.

2000 Yilinda Esim Baska Bir Kadin Icin Evi Terk Etti 1 Yil Sonra Bosanma Davasi Acti. 2003 Haziraninda Bosandik. Kizimin Velayeti Bana Verildi. Tarafima O Zamanki Para Ile 25 Milyar Tazminata Hukmedildi(eski Esim Tum Mallarinin,evlilik Birligi Icinde Alinmis 2 Arsa Ve Bir Araba Da Dahil, Uzerine Haciz Koydurdugu Icin Halen Alamadim Ancak Her Ay Maasindan Cuzi Bir Miktar Kesilip Tarafima Verilmekte) Kizim Da Su An, Eski Esimin Maasinin Az Oldugunu Soylemesi Ile Baglanan, 250 Ytl Nafakayi Aliyor Ve Eskisehirde Universitede Muhendislik Okuyor. Eski Esim 2005 Nisaninda 1990 Yilinda Babamin Verdigi Para Ile Alinmis Uzerime Tapulu Ev Icin Katki Payi Davasi Acti.ssk Emeklisiyim Oturdugum Ev Var Ama Universitede Bir Cocuk Okutuyorum Ve Elime Gecen Para Ile Ancak Gecinebiliyoruz 54 Yasindayim Hastayim Bu Nedenle De Calisamiyorum Avukat Da Tutamadim Davaya Kendim Giriyorum Babam Vefat Ettiginden Baska Taniklarim Evi Babamin Verdigi Para Ile Aldigimi Soylediler Evden Katki Payi Alabilir Mi Ve Evdeki Esyalar Icin Baska Bir Katki Payi Davasi Acabilir Mi? Simdiden Tesekkur Ederim.