Mesajı Okuyun
Old 05-01-2008, 12:49   #105
minee.mine

Çok merak ediyorum; bu insanların (tacizcilerin) aileleri , arkadaşları onları televizyonlarda insanlara saldırırken gördüklerinde neler hissediyor ne tepkiler veriyorlar. Bu insanlar tekrar insan içine çıkmaya ; evlerine ,iş yerlerine,akrabalarına,arkadaşlarına,çocuklarına nasıl, ne cesaretle yaklaşabiliyorlar. Bazıları içindeki sapıklığı gizli kapaklı kimsenin görmediği zamanları kollayarak yaparken, bunlar bir de kameraları gördükleri halde sırıta sırıta büyük bir iğrençlikle içlerindeki pisliği büyük bir cesaretle ortaya dökebiliyorlar. Bu nasıl bir güven nasıl bir cesarettir akıl alır gibi değil.
Onları cesaretlendiren sadece üç kuruş ceza ödeyip kurtulacaklarına olan inançları mı yoksa çevrelerinin bu insanları görüp bilmesine rağmen onları kabullenmeye devam edeceklerine olan inançları mı bilemiyorum.
Bu kişilerin yaptıklarını görüp yine de onları kabul edenlere YAZIK!!!!!!! diyorum.Bu kişiler başka bir gün başka bir yerde başkaları tarafından aynı şeylere maruz kalabileceklerini unutmasınlar...