Mesajı Okuyun
Old 18-02-2009, 13:04   #6
mehmet yusuf

benim sordugum soru bir dava dosyasıyla ilgiliydi..bir tanıdıgım kişi geçmişte yaşanmış bazı olaylar hakkında bursadan savcılıga suc duyurusunda bulunmuştu..kişi malatyalı ve bu olaylar orada cereyan etmişti..olay biraz karışık onun için açıklamak istemedim..fakat o kişi suç duyurusunda bulundugu kıstaslar savcı tarafından somut bir delil sunulamadıgı hakkında kanaat getirildiginden takipsizligine karar verildi ve itirazın da elazığ ağır ceza mahkemesine edilmesini verilen bildirimde bildirilmekte..bu biraz özel bir dava olduğu için ve devletin bazı kurumlarına açılmış oldugu için pek açıklamak istemedim ve sorumda bazı eksik noktalar meydana geldi.ben burda elazığ agır cezaya kanuna veya ilgili hükümlere dayanaraktan verildigine inanasım gelmedigi için bu soruyu sorma gereği duydum her neyse biraz bilgi sahibi oldum.

ayrıca sayın administrator önerileriniz gerçekten takdire değer.ben de böyle düşünüyorum ve işimi cok özenle yapmaya gayret göstermeye çalışıyorum.ben daha uygulamaya giremedim.3.sınıftayım.ama inşaallah bu yaz bir akraba yanında uygulama olarak ufaktan başlamak istiyorum.bu benim için yararlı olur inşallah.bu soru hakkında dedikleriniz kısmen dogru ama burada sorunun eksik olmasından dolayı değil bazı noktaları söylemek istemeyişimden dolayı eksik oldu.niteliklı unsurları soruda sormam daha uygun olacagını düşündüm.tekrar önerileriniz için teşekkür ederim...