Mesajı Okuyun
Old 15-09-2012, 14:46   #40
vedatgurer

Varsayılan turktrust devam...2

Sabah kalkip bir deneme daha yapayim dedim. 8de yardim telefonlari yine kapali.. 9a kadar ya sabir.

biraz arama yapinca harika bir sayfa daha!!! http://www.mugla.gov.tr/ortak_icerik...uzu_64_bit.pdf

burada b3 tane dosyayi al system32 altina sok diyor, alip soktum.. wndowsdan boykotlu programlar sanirim, ancak el ile yapiliyor bu isler..,

bir de,burada diyorki esyajini diye bir parcayi yukle, haydi bakalim yukledik ama windows yine kizdi... neyse dokumani okyunca alip elimizle yerine sokacakmisiz... soyledigi heryere windows system vs altina alip kopyaladim.

yurdumun programcisi buralari da ogrenmemizde buyuk fayda gormus ki, bunlarla biz muhatap oluyoruz...,

el yordamiyla duzeltip ciktim.

yine uyap editor... yok olmamis..

ise gittim,
oglen dondum, servise telefon... olay akisini oldugu gibi anlat...

anladim dedi.. uyap editorden turktrust yazna kutuphaneyi secmeyin! peki sincapi biraktik. akis11 diye bir baska firmaninki daha iyi calisyormus!!!! iyi de biz nereden bilecegiz bu kadar detayi.. neden senin adin yaziyor orada...

taktik, imzala dedim... imzalamaz mi!!! disciye gelince agrisi kesilen dis misali... tesekkur ettim telefonu kapattim.. hatta beklemek 3.5dk surmustu, cevap 20 sn...

sira geldi uyap kismina; asagidaki eklenti yanit vermiyor: java /TM) platform SE 7U7 durdurmak istremisiniz?

diye bir soru cikti yine... durdurmak ne kelime, hic haberim bile olmadan yap gitsin, ama durdurnca imzalayabilecek miyim? tabii ki hayir...
giremiyoruz neresiyse burasi.. editor ile ugrasmistik oradan girilir mis acaba??? yok o da bir seye yaramadi.. illa web uzerinden caliscagaiz.. benim browser chrome idi, belki ondandir...
explorerdan websitesine gelince haydaaaa bir emir daha!!!,
bilgisayarinzdaki butun java surumlerini kaldirmaniz ve java 6 update34 surumunu kurmaniz gerekmektedir. diyerek adeta beni geriye atiyor, bendeki versiyon 7 idi????? olmaaaaz!!! eskiye geri don, burasi senin kadar ileriye gidemedi daha...
java websitesinde diyor ki: Önerilen Version 7 Update 7 (dosya boyutu: 853 KB) kaynagindan mi indirmeli, yoksa uyapin anlayabildigi ve zipleyip koydugunu mu acmali? oracle websitesinde update35 var.. 34 istanbul icinse bu da izmir icin sanirim.. oldapss websitesinde buluyorum bu antika programi. jre-6u34-windows-i586.exe diye 16.21mb bir program, http://www.oracle.com/technetwork/ja...s-1733379.html adresinde de temzilenen boceklerin listesi var... yukluyorum, java7yi kaldirmadim hala.. uyap websitesi yine ayni mesaji verdi, illaki eskisinde calisacakmis, yazilimci yeteneksiziligi nedeniyle devlet boyle istiyor... gecmise donmek zorundayim, bakalim bilgisayarin baska neresini babalayacak bu gerileme hamlesi??? denetim masasi, programlar,java 7 update7, gitti... uzgunum ama edevlet boyle istedi.. 128mb yukleme.. bosa gitti.. simdi kapaniyor cunku bu yazi da javaliymis..

vedat