Mesajı Okuyun
Old 01-11-2010, 14:07   #8
Admin

Sayın echokosmos,
Alıntı:
Yazan echokosmos
merhaba,sayın meslektaşlarım, ilginç bir yöntem ile, buradaki okuyucuları, paralı, dilekçe satan çeşitli sitelere, yönlendirme yapmak biraz okuyucu ve bu sitenin üyelerine ,haksızlık oluyor kanısını taşımaktayım..yukarıda ismi gecen sitelerin hepsi ,20-275 tl arasında elektronik ortamda dilekçe örneklerini pazarlamaktadırlar..önce bunu belirtmek gerekir...duyrulur.saygılarımla..
Eleştirinizi konu sahibine mi, THS'yi yönlendirdiniz tam anlayamadım ama konu sahibi olan Sayın didem79 kendi açısından yanıt verdiği için, ben de THS açısından yanıt vermek istedim:

Bu konu sitemizin "Ticari Duyurular" alanında yer almaktadır ve bu alanda TÜM SİTE üyelerimizin hukukla ilgili ve herhangi bir yasak kapsamında olmayan (mesela avukatlık hizmetlerinin reklamının yapılması yasaktır) ticari tanıtım ve duyurularını göndermesi serbesttir. Bu duyuruların THS ile ilgisi yoktur, bundan edindiğimiz bir menfaat yoktur (örneğin bu tanıtım ve reklamlardan para almıyoruz) ve bu duyuruların THS anlamında bir yönlendirme gayesi de yoktur.

Sitemiz bir hukuk sitesi olduğundan, hukukla ilgili ticari faaliyetlerin de (içtihat programları, hukukçulara yönelik ücretli hizmetler, hukuk dergileri vs.) bu forum içinde tanıtılmasını hedefliyoruz. Dileyen üyemiz bu forumu takip etmemekte serbesttir ve forumla ilgili daha detaylı bilgi forumun üstündeki Ticari Duyurular Alan Özel Kuralları ve Bu alandaki Duyurularla İlgili Hatırlatmalar başlıklı konu içinde bulunabilir.

(Eğer mesajınızın forumumuzun eleştirisi niteliğindeyse) forum kurallarımızın 6. maddesinde gereğince de THS, kuralları vs. site hakkındaki öneri, görüş ve eleştiriler bu bağlantı kullanılarak iletilmelidir, forum içindeki diğer başlıklarda bu mesajlara yer verilmemelidir. Eğer mesajınız konunun eleştiriyse bu durumda lütfen benim değil Sn.didem79'un yukarıdaki mesajını dikkate alınız.