Mesajı Okuyun
Old 30-05-2015, 23:13   #1
Konuk

Varsayılan anlaşmalı boşanma hamilelikte kabul görür mü?

Merhabalar Benım avukat arkadaşlara bir sorum olacaktı 14aylık evliyim 5aylık hamileyim eşimin 17yasında bir kızla fazla samimiyetinden rahatsız oldum uyardım ama beni asla dinlemedi baştan beri zaten gecinrmiyoruz çalışıyordum iş yerim vardır evlenmeden önce hamile kalınca kapattım eşime dükkan açtık onun parasıyla biraz borcum kalmıştı o bana destek olacağını söyledi ama beni rezil etti şimdi senin borcun bahane diyor evlilik içinde bir ev aldık rakının biraz parası vardı onu eve yatırdık gerisinde krediyle ..şimdi evi satılan çıkıca diyor bana 20000tl vermeyi ve aylık 1000 ürktüm kabul etti aramızda bir evrak düzenleyip imzaladık..bu belgeyi mahkeme kabul edermi eşim sonradan başlamış kesebilirsiniz itiraz edebilirmi çocuk doğduktan sonra çocuk için nafaka isteyebilirmiyim yoksa mahkemeye ben 1000 Tl veriyorum çocuk ve eş için başka vermem deme hakkı varmı birde evi satıp bana 20000tl verecekmiş ev sarılmadan mahkeme bu protokolü kabul ederim yoksa satışı yapın öyle gelinim der birde ben hamileyim nasıl tasınıcam ev satıldı denildiğinde nasıl hemen çıkıcam mahkeme çocuk doğana kadar bana kalmı der kalıpta o sırada bosanırsak eşim ya evi satıp paramı vermezse açıkçası ben protokolumu nasıl yapmalıyım