Mesajı Okuyun
Old 09-05-2007, 19:06   #5
Admin

Sayın YALÇIN ÖNDER,

Alıntı:
Yazan YALÇIN ÖNDER
Ancak,Sayın korayad'ın Koordinatör olarak kimlik bilgilerini de açıklamasının gerektiğini düşünüyoruz.
Sayın korayad'ın kimlik bilgilerinin açıklanması konusunda son karar kendisine aittir. Bu konuda site olarak bir zorlamamız yok bildiğiniz üzere. Ancak kendisinin kimlik bilgilerini ve daha önemlisi mesleki konumunu site yöneticisi olarak ben biliyorum ve Sayın Korayad'ın bu HÇG'nin koordinasyonunda başarılı olacak mesleki donanıma sahip olduğundan da eminiz. Ancak kendisi koordinatör olarak kimlik bilgilerini ve/veya CV'sini paylaşmak isterse veya kendisiyle beraber üyeler açısından da böyle bir zorunluluk getirirse, elbette bu onun takdiri olacaktır.

Alıntı:
Özellikle VERGİ HUKUKU alanında, elimiz ve aklımız erdikçe yardımcı olmaya çalışırız.
İlginiz için teşekkürler ancak Mali Hukuk HÇG'mize haksızlık etmemek açısından, vergi hukukunun İdari Hukuk HÇG yerine Mali Hukuk HÇG içinde yer almasının daha doğru olacağını düşünüyorum. İdare hukuku zaten vergi hukukunu içine almadan da oldukça kapsamlı ve geniş bir alan ancak vergi hukukunu çıkardığınızda Mali Hukuk içinde başkaca hukukla ilgili bir bölüm kalmıyor, bu nedenle tercihen vergi hukuku konularına Mali Hukuk HÇG içinde değinilmesini rica ediyorum.

Eminim Mali Hukuk HÇG Koordinatörümüz ve sizin de meslektaşınız olan Sayın Burhan Sezer sizi özlemle o alanda da bekliyordur.