Mesajı Okuyun
Old 30-03-2007, 10:57   #8
Veysel

Gülsüm hanım ; Gayet iyi niyetli olarak “Admin” e iltifatlarda bulunmuşsunuz. Ancak, bence de öyle biri yok. En azından şimdilik… Nasıl yane? mi, anlatayım.

1.İstanbul toplantısında (ilk olduğu için nasıl olsa kimse kimseyi tanımıyo) katılanlara “Admin” diye yutturulan kişinin aslında bizim gibi, sizin gibi normal bir üye olduğu sonradan ortaya çıktı. Bu işi, yani yutturma işini organize eden kişiler durumu kurtarmak için bu sefer 2. toplantıya göbekli, hafiften kel, yaşlı birini getirdiler. Niçin mi ? kimse fazla soru sormasın diye… “İşte Admin bu” dediler. Üstelik, “vallahi billahi bu” deyip bir de yemin ettiler. Tabi insanlar da buna inandı. (Toplantıya katılanlardan duyduklarımı söylüyorum, vallahi onların yalancısıyım.) Ancak daha sonra bu kişinin de “Admin” olmadığı ortaya çıktı. Bununla da kalmadılar bu sefer “Admin” için; göbeksiz, orta yaşlarda, gür saçlı, kara gözlü, hoş sözlü, erkek mankenlere taş çıkartacak kadar yakışıklı biri olduğu söylentileri ortalıkta yayıldı. Sonradan durum anlaşıldı ki, bu söylentiler de, 3. İstanbul toplantısına katılımı arttırma adına bilinçli olarak yapılmış. Gördüğünüz gibi organizasyon mükemmel. Nasıl olsa saf da çok… 4ncü toplantıya kimi getirdiler bilmiyorum. Ben kendi adıma, İstanbul toplantılarının hiç birine katılmadım. Yazılanlardan ve çizilenlerden anladığım kadarıyla ve en son söylenti ve dedikoduları da üst üste eklediğimde, kanaatimce Admin’ in aslında bir Admine olabileceği olasılığı bende ağır basıyor. Sadece bende diil, bir çok üyede ... Bizler için vahim bir durum dimi?
5. İstanbul toplantısına ilgi niye bu kadar fazla sanıyorsunuz? Dediğim gibi merak işte … Amaç, kalabalık topluluklar yaratmak. Bakalım bu sefer bize “Admin/Admine” diye kimi yutturacaklar?
Safız ya …

Saygılarımla.