Mesajı Okuyun
Old 14-04-2007, 20:27   #74
kamaci

vakıf universitlerine veordan mezun olmuş arkadaşlara yani meslektaşlarına önyargılı davranan ve bakan meslektaşlarıma sesleniyorum

sayın arkadaşlar evet kabul etmeliyimki vakıf universitelerinde sadece okumuş olmak için okuyan bir suru tip var ama bu kişiler asla ve asla hukuk fakultelerinde okuyan öğrenciler değilllerdir. Universiteyi okumuş olmak için yani sırf ailesi istiyor diyee kısacası lise mezunu olmamak için hukuk bölümü yazmazlar. o tip insanların amacı 4-5 yıl universitede okumak değilde eğlenmek için hemde bu eğlence karşılığında ailesi uni okudu diyecek hemde sorumluluktan kaçmak ve babasının yanında çalışmadan para almaktır. Bu amaç içinde sizde takdir edersiniz ki hukuk gibi sorumluluk özveri ve yoğun çalışma isteyen hukuk fakultesini akılllarından bile geçirmezler. vakıf universitelerin bir çok bölümünde okuyan arkdaşlar için söylediklerinize katılıyorum ama asla ve asla hukuk fakultelierinde okuyan için söylediklerinize katılmıyorum ve yersiz bir kompleks olarak görüyorum

yorum yazan arkadaşlara çok çok teşekkur ediyorum..... saygılarımla