Mesajı Okuyun
Old 30-06-2007, 08:15   #1
Konuk

Varsayılan Aldatılıyorum Acı Çekiyorum,boşanmak Istiyorum,Yetkili Mahkeme,velayet

Selam lütfen acele cevap yazarsanız sevinirim...

Severek evlendim,11 yaşında oğlum 9 yaşında kızım var...

Evliliğin içindeki ufak tefek çekişmeleri bende yaşadım...

En son 2004 yılında kocamın başka şehirlere iş için gitmesiyle başladı aldatılmam, elimde otel fişleri ve kadının yazdığı kart, kadının telefonu adı soyadı var ve telefon mesaj sesli kayıtlar bulunabilir sanıyorum...
3 sene sevgimle mücadele etmeye çalıştım evine bağlı sorumluluk sahibi çocuklarıyla ilgili bir baba değil eşim, mücadelem onu baba ve koca yapmaktı ve o kadından ayrılmasını sağlamak...

Ayrıldılar en azından ben öğrendikten bir süre sonra
Fakat kocamın acayip şekilde flört etme ve kadınlara karşı zafı var, bunu biliyor ve acı çekiyorum...

Bu arada hiçbir konuda aldatılmayı hak edecek bir kadın değilim bunu belirtmek istedim...

Haziran ayında yine telefonlarında mesaj buldum, erkek ismiyle kaydedilmiş...Aradım bu numarayı yine karşıma bir kadın çıktı...

Dün akşam yine telefonunda o kadına para göndermiş olduğunu mesajlarında gördüm
Kadının ismi telefonu elimde...

Şimdi soruyorum...

Ben acı çekiyorum ve çocuklarım için bu aşksız sevgisiz evliliği sürdürmek istemiyorum...
Çalışmıyorum ama annemin yanına gideceğim,annemin maaşı var, babam vefat etti maaşı var hemen iş bulabilirim...
Çocuklarımın benim yanımda büyümelerini istiyorum...

Daha fazla yüzgöz olmadan ve çok gürültü olmadan boşanmak istiyorum...
Eşim ilk kadını öğrendiğim zaman nedensiz yere beni çok dövdü, acılarımı tarif edecek kelime bile bulamıyorum

Lütfen okuyup bana en güzel yolu gösterir misiniz?

Evden tatile diye anneme gidip geri dönmeden boşanma Davası açmak istiyorum bu aleyhime olur mu?

En çokta çocuklarımı istiyorum, eşim işi gereği hep şehir dışında ve babaannede çalışıyor ve onlarla büyümelerini istemiyorum, kendi oğlunu baskı altında büyütmüş benimkilere de aynı şeyi yapmasını istemiyorum

bunların hepsi ayrı ayrı boşanma davasında değer belge niteliğinde olur mu?
Şimdiden teşekkür ederim...