Mesajı Okuyun
Old 12-03-2007, 15:31   #12
av.şahin küçüksüslü

Alıntı:
Yazan Tiocfaidh
Sayın Küçüksüslü,

Yanlış bir varsayımdan yola çıkarak yukarıda yer alan mesajımı -daha önce hiç izlemediğim- bir dizinin zihnimde bıraktığı izin sanal aleme yansıması olarak değerlendirmişsiniz. Süperbaba'dan bu yana tv'de yayınlanan hiç bir diziyi takip etmediğimi bilmemeniz, şahsımı tanımamanız ve haliyle bunlara binaen hakkımda gerçeklerle örtüşmeyen faraziyeler kurmanız doğaldır. Bu yüzden size kızmıyorum, geçtim.

Son olarak, ağırlıkla adli erkan ile avukatlar arasındaki ilişkinin konu edildiği mesajınızda daha önce yazdığım mesajla alakalı bir unsur bulamadığım için karşı cevap hakkını diğer üyelere bırakıyorum.

Saygılarımla

Sayın...

sizde isminizi yazmadığınız için nasıl hitapta bulunacağımı bilemiyorum. Gereksiz hassasiyetinizi anlayabilmiş değilim. T.V. izlemek iyidir. Çağımızın en önemli iletişim aracıdır. Hem Tv.de yayımlanan dizileri özellikle dönem dizilerini de keşke izlemiş olsaydınız. Hiç değilse anlatılan olayların %20'sini doğru öğrenmiş olurdunuz.

Mesajım tamamı ile sizi desteklemek amaçlı idi ancak yeterince açıktır. Yeniden izaha gerek yoktur. Türkiye'de yargı sisteminin temel sorunudur ve bu güne gelinmesinin nedenidir. Sizin belirttiğiniz gibi adli erkan arasındaki problem değil ülkemizin yargı sisteminin temel problemidir.

Tartışmanın sizin mesajınız etrafında döndüğü zannınızı da yersiz buluyorum ancak egonuzu yine de sağlam tutun.

Daha ayrıntılı tartışmak ve hukuki hasbihal etmek ister iseniz lütfen isminizi ve soy isminizi mesajınıza yazın.

Saygılarımla
Av.Şahin KÜÇÜKSÜSLÜ