Mesajı Okuyun
Old 13-12-2009, 23:28   #1
Konuk BAŞKENTLİ

Mutlu Kurtulamadim,lütfen bana biraz cesaret verin.

Merhabalar 1996 Yilinda 2.evlİlİĞİmİ Yaptim EŞİmde Alkol,Şİddet,at YariŞi Vs.hepsİ Mevcuttu.eve İcralar Gelmeye BaŞlayinca 1999 Da EŞİmİ İkna Ederek AnlaŞmali BoŞandik.ama Benİm Asil Nİyetİm Kurtulmakti 3 Ay Kadar Kararli Olabİldİm Bu DÖnemde İŞten De AtilmiŞti Durumunu Toparlayana Kadar Tekrar Kabul Ettİm O Da AlkolÜ Birakti Fakat Şİddetİnden Tehdİtlerİnden Hala Kurtulamadim.Üstelİk Ünv.mezunu Kamuda Kadinlarada Destekte Bulunan Bİr KuruluŞta ÇaliŞan Bayanim.o Tarİhlerde 6 YaŞinda Olan Kizim Şİmdİ 19 YaŞinda Ve Her AkŞam Korkuyla Kizimla Kapiyi Kİtleyerek Yatiyoruz.uyumak Denİrse.ortak ÇocuĞum Ve HİÇ Bİr BaĞim Yok Ama Hayatta Yardim Edecek Kİmsem De Yok.İŞ Yerİnde İse Kendİme Aİt Bİ Konumum OlduĞundan Kİmseyle PaylaŞamiyorum.streslİ YaŞamimin Faturasi Kalp Ve Tansİyon Hastasi Olmama Neden Oldu.her TÜrlÜ Hukukİ Hakkimi Bİlİyorum Fakat Ya Sonrasi....defalarca Sİtenİze Yazdim Sİldİm .maddİ Manevİ Yillardan Berİ HİÇbİr BaĞimiz Yok Ama Korkumdan Kurtulamiyorum Çünkü karşımda konuşamayan hemen kendini şiddetle ifade eden bir kimse var.resmİ Nİkahi Olmayan Lar İÇİnde Tedbİr Karari Uygulaniyormu Acaba?Bu tedbir süresi tahmini ne kadardır.Canımda tatlı hayatıda seviyorum ama iki yüzlü bir hayatıda sürdürecek gücüm de kalmadı artık stresli yaşamımdan dolayı kanser olmadan lütfen bana biraz cesaret verin.Sevgiler