Mesajı Okuyun
Old 16-11-2008, 03:32   #50
Av.Feridun Yurtsever

Soru

Benim çeşitli sorunlarım var sayın ParanoidAndroid, şimdi bunları sıralayacağım, ama birini bile atlarsanız sizi üst kurula şikayet ederim ki; kurulda adamlarım var:

1) Birilerini şikayet etmek istiyorum; ama her zaman beni bana şikayet ederken buluyorum. Umarım sizi şikayet etmek zorunda kalmam. Ayrıca, birilerini şikayet etmekle tehdit edenlerden nefret ediyorum; dolayısıyla kendimden... Kendimden nasıl nefret etmemeliyim?

2) İstisnasız tüm dizileri izliyorum. Hatta dizi tekrarlarını da izliyorum. Hatta ve hatta birazdan zamanında hiç sevmediğim bir dizinin tekrarını izlemek için, televizyonu açacağım. Dizi izlemek istemiyorum.

3) Stajım hala bitmedi; zaman sanki durdu. Ben askere gidince bu zamanı nasıl geçireceğim. Bunun da cevabını istiyorum!

4) Ben stajım bittiğinde olağanüstü genel kurul yapılmasını istiyorum, ayrıca beni oybirliği ile başkanlığa seçmelerini, tüm yönetim kurulunun şahsımda mündemiç olmasını, denetleme kurulunun da kendi kendisini denetlemesini, disiplin kurulunun da Sivas Barosu'nun yeni yaptıracağı okuldaki disiplin cezalarını karara bağlamasını istiyorum.

5) Bekleme odasındaki bilgisayar ve televizyon benim olsun istiyorum; ancak 16 gün sonraki olağanüstü genel kurulda rakibim olacak başkandan bunu rica etmek istemiyorum.

6) Bu yazdıklarımı kimse okumasın istiyorum; ama bunun mümkün olmadığını biliyorum! O zaman okuyanlar "bu çocuk hasta!" demesin! Diyenlere de, sayın Admin, imalı imalı cevaplar yazsın. Yaptığı alıntılar tamamen benim yazdıklarımdan olsun. Herkes benim mail adresimi görsün; ama görmezlikten gelsin!

8) Admin bundan böyle siz olun; ancak tek ve ilelebet forum yöneticisi ben olayım. Bu maddenin numarasının yanlış olduğunu herkes bilsin ama birbirine söyleyemesin!

7) Haksız, yersiz kanuni mesnetten yoksun davalarım her zaman reddedilsin; ama bana tebliğ veya tefhim edilmesin; temyiz süresini hiç kaçırmayayım!

Evet sayın ParanoidAndroid, bir soruyu bile yanıtlamazsanız, verdiğim tonla parayı, tüm masrafı tarafınıza ait olmak üzere, bankalarca ticari kredilere uygulanan en yüksek faiz oranı ile hesaplanacak faizi ile birlikte, haciz yolluğunu da sizden peşinen almak suretiyle tahsil ederim, haberiniz olsun!