Mesajı Okuyun
Old 30-05-2007, 15:42   #4
SINIRSIZ

Alıntı:
müvekkilim davalı babadır. şu aşamada çocuğu vermek istemiyor çünkü annenin iyi bakabilceğine inanmıyor. ve şu anda karar kesinleşmemiş ve temyiz süresi geçmemiştir. müvekkilim baba, çocuğun icra yoluyla anne tarafından alınmasından çok korkuyor. acaba annenin çocuğu icra yoluyla şu aşamada alabilmesi mümkünmüdür? yada annenin çocuğu icra yoluyla almasını uzatmak için yapılabilcek bir hukuki işlem var mıdır? şimdiden teşekkürler.

Siz sorunuzu düzeltince ilk verdiğim yanıt komik durmuş ..sanki sorunuzu hiç okumamışım gibi.. aslında düzeltme yerine yeniden ekleme yapılsa bence tartışmanın güzel ilerlemesi anlamında daha hoş olur.. tabi bu benim fikrim.. bence soru herkes tarafından okunduktan sonra değiştirilememeli... bilmiyorum yöneticiler bu konuda ne düşünür? ilk sorunuzda müvekilinizin baba olduğunu ve kararın kesinleşmediğini söylememiştiniz.. kesinleşmemiş bir karar için iyi bir temyiz dilekçesi ile eksik araştırma ile hüküm tesis edildiği üzerinde durulmalı. anneye atfedilebilecek ciddi bir kusur yoksa 4 yaşında bir çocuğun babaya verilmesi zor bir ihtimaldir.kolaylıklar diliyorum..