Konu: Korkuyorum
Mesajı Okuyun
Old 28-06-2014, 23:25   #1
Konuk

Mutsuz Korkuyorum

Merhaba ben 20'li yaşlarda bir bayanım. Yıllar önce iş yerimdeki birisini çok sevdim. Nişanlı ya da sözlü değildik. Sürekli beni ailesiyle tanıştıracağını ve ilişkimizin adını koyacağını söylüyordu. Çok güvendim ve ona inandım. İş yerinde iş arkadaşlarımızdan bazıları sevgili olduğumuzu biliyordu. Ve biz birlikte olduk, birkaç gün sonra bana daha farklı davranmaya başladı. Sen bana muhtaçsın, sen bana aitsin tutumunda davranmaya başladı. Kısıtlamalara başladı. Bende çok sevmeme rağmen buna dayanamadım ve ilişkiyi bitirdim. Bu sefer iş arkadaşlarıma karşı hakkımda ne anlattı bilmiyorum, hepsinin bana bakışı değişti.

Korkuyorum biz birlikte özel dakikalar yaşarken, bunu videoya alıp şimdi iş arkadaşlarıma mı gösteriyor acaba diye. Bu ayıplayıcı bakışlardan utanıp istifamı verdim, elimde somut bir delil yok gidip soramadım da neden bana öyle bakıyorsunuz, ne anlattı size diye. Şimdi görüşmüyoruz ama ileride karşıma çıkıp ben bir yuva kurduğumda bu görüntüleri ortaya çıkartırsa diye korkuyorum. Biliyorum böyle bir şey yaparsa eğer suçu var ama böyle bir şeyi olmadan nasıl engelleyebilirim?