Mesajı Okuyun
Old 06-04-2014, 19:22   #1
Konuk

Varsayılan Doktor tacizi...

merhaba. geçen hafta xxxxxradyoloji bölümüne gittim. doktor üzerimi çıkarıp masaya yatar mısın dedi. bunu üzerine gerekli işlemleri yaptıktan sonra bana senin akıntın mı var dedi, yok dedim. Daha sonra git bak dedi ve ben gidip baktım yoktu, bunun üzerine yok dedim, ben yalan mı söyleyeceğim dedi var diyorsam var dedi ben de bunun üzerine yok dedim. bana Sabahları kalktığınızda bizim gibi bişeyler olmuyor musunuzn dedi, akıntın herşeyi mahvetti sayende görüntü güzel çıkmadı dedi (ilaçlı ivp filmi çekti). bana git kendini rahatlat dedi, ben yapamam dedim ve bunun üzerine istersen ben çıkayım odadan yap dedi. ben hayır yapmayacağım dedim. Ne yani hiç yapmadın mı bu zamana kadar dedi. ben de hiç gerek duymadım dedim. erkek arkadaşın felan da mı yok dedi ben de yok dedim. o zaman eğer istersen eldivenle ben sana yapabilirim dedi. Ben de istemediğimi belirttim ve sürekli bunu tekrarladı ben de yapmıycam diye ısrar edince sen de amma kapalı kutuymuşsun dedi bana. Senin filmin için ben uğraşamam madem istemiyosun, böyle akıntılı yazarım ben de buraya dedi. ben de bunun üzerine oradan ayrıldım. Bu doktor hakkında herhangi bir şey yapabilir miyim lütfen aydınlatın beni peşini bırakmak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.