Mesajı Okuyun
Old 04-02-2021, 01:55   #1
Erica

Varsayılan Iftira tedbir karari ve hakaret

Merhaba ben daha evvel bazi avukatlara sordugum ama net yanit alamadığım bazi seyleri soracagim.Eski erkek arkdsima uzaklastirma talebi aldirinca hazmedemeyip bana dava acti hakaretten ve bu davalarda son derece acimasiz davranarak sürekli yalan beyanda namusa aykırı dilekceler yazarak bana suc atti.Mustekinin yazdigi dilekceden davaci olunabilirmi?Gerekcem ise namusuma laf atmasi bunun dogru olmadigini ispat edecek kanitim olmasi savunmamda söyledim amagerekceli karara itiraz dilekcesindebile okdr hakaret etmiski artik ben dayanamiyorum buna onun yuzunden issiz kalan ben olmama ragmen dava bile acamadim sikayer suresi gecti acamazsin dedi avukat enazindan tazminatla ve dilekcelerdei yalan beyanlarina karsi dava acma hakkim olurmu2.si ise uzaklastirma karari biteli1yil oldu ama ben busurectemaille beldennasagi tacizle taciz edildim bu kişinin artik o olduğundan eminim yada onunla bağlantıli bir kisi olduğuna eminim bu kisi taciz mesajini yazdi sildidiger mesajlarinisilmedibu intagramdan silinen mesajin tespitini ve numaranin eski svglmle baglantisini cikarttirabilirmiyim?Ve dogal olarak uzaklastirma cezasi 3.ayinda bu sucu isledigi anlasilacagindan hurriyeti bağlayacai cezaya carpitilmasini isteyebilirmiyim?bende onun psikolojisini bozmak istiyorum o cok ileri gitti cunku bu dilekcelerinde bana islemedigim santaj sucunu yazmislar hagb yetmez o santaj etti o agar agae cezalandirilsin demisler oysa elimde ses kayidlarinda santaj yapmadigima hakimii kna edebilecek sozleri var.sadece iftiradan dava acabilirmiyim.Yani toplam 3 dava 1.uzaklastirma surecinde karari bozdugu icin hapis cezasi 2.dilekcelerinde namusa aykiri.beyanlarla benm psikolojimi bozmasi 3.santajin iftira oldugunu bilmesi acabilirmiyim sikayet sureleri gecse bile..Bu surectw cok zarar gördüm avukatim hic.ilgilenmedi enson banaaaa sureler gecmis.dedi acamayiz.yeni birsey olmasi lazim.dedi bende ona guvendim hareker edemedim mahvoldum ne yapsamda oda cezasini cekse