Mesajı Okuyun
Old 02-07-2007, 15:56   #33
üye18332

Çok güzel bir liste hazırlamıştım az önce elektrik kesintisi dolayısla hepsi kayboldu.Başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim.
Evlilik hazırlıkları yapıyoruz müstakbel eşimle ve aynı büroda çalışıyoruz.Düğüne kısa bir süre kaldığı içinde ve müvekkillerin mağdur olmasını engellemek için son hızla koşturuyoruz.(Hatta biz düğün alışverişlerine ancak 20.00 gibi gidebildiğimizden dükkanlar kapanmış oluyordu)Buarada haciz işlerimizede hız vermişiz adli tatilden yararlanıp yoğunuz.İcra dosyalarını takip ettiğimiz çok anlayışlı(!) bir müvekkilimiz var ve günaşırı arayarak sekreterimize " neredeler,ne yapıyorlar,benim dosylarım ne oldu"diye fırça atıyor.Bize ulaştığında dosyaları tek tek açıklıyor ve yoğun olduğumuzu iletiyoruz ama hiç durmadan aynı olay..Düğünümüzden 3 gün önce bir dosyasına üstelik şehir dışında olmasına rağmen gittim ve Uzatmayayım Nikah ve balayı toplam 10 gün üstelik adli tatil biz büroya uğramadık.Balayına gittiğimiz ilk gün arayarak neden balayına gittiğimizi evlenecek başka zaman mı olmadığını,onun işleri beklerken çalışmak gerekirken neredern çıktı bu evlilik diye sordu.!!!!!
Döner dönmez ilk yaptığımız iş dosyalarını iade etmek oldu.
Saygılarımla...