Mesajı Okuyun
Old 22-05-2011, 14:49   #1
Konuk

Olumlu BoŞanma Ve Mevcut Olan Haklarim

18 yıllık evliligim var yıllarca eşimin ailesi ve eşim tarafından sömürüldüm son 10 yıldır aynı evi sadece paylaşıyoruz 3 oglum var 17,13,8 yaşlarındalar eşim ailesine çok düşkün ,bana ve aileme karşı hakaretkar çocuklarım bu karmaşada bunalımdalar 2002den sonra alınmış bir ev var yüksek maaş almakta yalnız bankadaki yüklü miktardaki parasını annesinin üzerine geçirmiş durumda benim hiçbir maaddi özgürlüğüm yok alışveriş yapacagım yerlere ondan izinsiz hiçbirşey verilmemesini söyledi evimin tel cep kapalı cep tel yok cocuklarımı gerektiginde arıyamıyorum seyahate gidiyor 20ytl bırakıyor verdiği 5ytl hesabını soruyor cocuklarımı bana karşı düşman etmeye çalışıyor ben soruyorum 18 yılımın emegini çocuklarımın istikbalini benden kaçırdıklarını ondan nasıl alabilirim benim dava açmamın bana bir zararı olurmu kendisi boşanmaya yanaşmıyor neden olabilir
budurmda haklarım nedir yardımcı olursanız sevinirim bende hukucu olmak istemiştim ama olmadı içimde bir ukte sizlere ve tüm hukukculara başarılar dilerim iyiki VARSINIZ