Mesajı Okuyun
Old 25-04-2007, 13:26   #16
Admin

Alıntı:
Yazan av.semire nergiz toz
Sorun şu ki ben yazarken çok düzenli olarak,paragraf ve diğer yazım kurallarına tamamen uygun bir metin yazıyorum ancak mesajı gönderdikten sonra bakıyorum ki ekranda benim yazdığım düzenden eser yok ve neredeyse düz yazı gibi bir metinle karşılaşıyorum ;ve inanın bazen ben bile yazdıklarımı okumak istemiyorum;Zira benim yazdığım düzenden ( anlatım bütünlüğü vurgu,başlık,alt başlık vs.) hiç bir eser kalmıyor. Sorunun Sebebini bilmiyorum ve lütfen çözüm için yardım istiyorum.İzah ettiğim gibi başıma gelenlerin farkındayım ve fakat ben masumum.....
Mesaj içindeki paragraf ayırma işlemini nasıl yapıyorsunuz? Boşluk ya da TAB kullanmayınız. [Return] / [Enter] tuşu ile satır açınız.

Mesela [Burada Enter'a basıldı]
[Burada Enter'a basıldı]
Paragraf 1 [Burada Enter'a basıldı]
[Burada Enter'a basıldı]
Paragraf 2[Burada Enter'a basıldı]
[Burada Enter'a basıldı]

şeklinde.

Alıntı:
Admin'e mesajla göndermeye çalıştım ama mesajım 'Admin'in kabul etmediği' şeklinde bir mesajla karşılaşınca pes ettim.
Her konuda bana özel ulaşmanıza gerek yok, bir sorunuz/sorununuz olduğunda site ve forum yöneticileri ile iletişim alanında yeni bir konu açın, diğer yönetici arkadaşlarımız bilgileri dahilindeyse ilgilenirler, değilse ben zaten oradaki mesajınıza da yanıt yazarım.