Mesajı Okuyun
Old 19-01-2011, 22:53   #1
Konuk

Varsayılan mal paylaşımı nasıl olacak?

eşimle 23 eylülde 2009da evlendik.ailesiyle beraber yasıyorduk bastan beri istemiyorlardı beni ben kaynanamla kavga ettim ve annemin evine döndüm eşim çanakkalede ben kocaelindeyim benim evlenmeden 2 sene önce almıs oldugum bir arabam var benim adıma.şimdi bosanmaya kararverdik biz fakat evlenince calısamadım ziynet esyaları borca gitti 2 düğün yaptıgımız için çanakkalede takılanları ailesi aldı bende kendi tarafımın taktıgı 2 bilezik ve evlenmeden önce babamın aldıgı mega bileziğim var eşimin evinde daha acılmayan esyalarım var ceyizlik için aldıgım elektronik eşylr yemek tkmı tencre falan şimdi bosanmak istiyoruz eşim bu mallar üzerinde bir hak taleb edebilirmi çünkü hepsini evlenmeden önce aldım ve param yok mahkemede daha önce hiç işim olmadı avukatlık ücretleri bayagı bir agır geldi mahkeme avukat verirmi ücretsiz.davayı ben acarsam haklarım neler ve kaybetceklerim neler birde ben kocaelide kocamsa canakkalede davayı nerden acmalıyız bu konuda nerden yardım alabilirim simdiden tesekkür ediyorum