Mesajı Okuyun
Old 13-07-2009, 22:37   #116
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Cengiz Bey,

Ben 3. göz olarak düşündüklerimi söyledim. Sizinle tartışmaya başlamak en son istediğim ve gün içinde tükettiğim enerjimle, sizin gibi bir kelime üstadı hele söz konusu ise, en son baş edebileceğim ya da etmek isteyeceğim şey. Ama kişisel kabulüm o yönde ki, Nur deniz unuttukça , ya da üstelemedikçe dahi, o konuyu gündeme anımsatma babından getirip getirip sıcak tutma çorbasında tuzunuz var? (Yok mu? ) Bunlar benim düşüncelerim, yanılmış veya yanılmamış olabilirim. Yanılmışsam yanıldınız dersiniz. Amacınız tümüyle iyiniyetlidir, Nur Denizin haksızlığa uğradığını, tepeden bakıldığı düşüncesine kapılmış ve mesleki refleksle korumak istemiş olabilirsiniz mesela... Nedeni her ne olursa olsun:

Şu yanıtladığım mesajınızın 2.paragrafında dahi, taraflar bir biçimde, iyi veya kötü, tümüyle ya da geçici ( ) -umarım kalıcı olur, küçük iğneler devam ede dursa da - ateşkes sağlamayı başardıkları halde, siz hala aynı konuyu sıcak tutup, bir biçimde gündeme taşımış oluyorsunuz. Bırakalım aralarında anlaşsınlar, ki şu veya bu biçimde anlaştılar da
Sayın Demirel, son mesajım sayın Academic ve sayın Nur Deniz ile ilgili olmayıp, sizin yazdıklarınıza yöneliktir.
Ancak bu saatte tartışmama konusunda sizinle aynı düşüncedeyim. İyi geceler.