Mesajı Okuyun
Old 05-07-2018, 08:45   #1
Konuk

Varsayılan ameliyata farklı doktor girmesi-hatalı ameliyat yapması

Eşim 28 Haziran 2018 tarihinde xxx EAH'sinde omurgasında kırık olduğu için ameliyat oldu. omurgasına 6 adet vida takıldı. 21 Haziran 2018 tarihinde muayeneye gittiğimiz doktor ile ameliyat olma kararını verdik. bu hastanede ameliyat olmayı tercih nedenimiz gittiğimiz doktora olan güvenimizdi. eşim saat 08:30 sularında ameliyata girdi. saat 09:30 sularında ameliyatı yapacak doktorumuzu odasından çıkarken gördüm. doktora "hocam siz ameliyata girmediniz mi? Ameliyatı siz yapacaktınız" dedim. kendisi şahsıma ameliyata giren doktorun halledeceğini, problem olmadığını, kendisinin de ara ara kontrole gideceğini bana söyledi. eşimin ameliyatı 3 buçuk saat sürdü. ameliyat bitimi çekilen tomogrofide bir vida da problem olduğu, tekrar ameliyata alınacağı bize söylendi. zaten ameliyat bitimi eşimin ayağında uyuşma-hissizlik vardı. vidanın sinire temas ettiğini düşünüyoruz. eşim 2'nci ameliyata girdi. 2 saat sürdü. bu ameliyata kendi doktorumuz da girdi. halen eşimin ayağında uyuşma,hissizlik, sinirlerden kaynaklı ağrı mevcuttur. hukuksal süreci başlatabilmek adına yapacağınız yardım için şimdiden teşekkürler.