Mesajı Okuyun
Old 11-08-2015, 10:39   #1
Ayazveayaz

Varsayılan Eşimin elinde delil var ama boşanmak istemiyorum..

Merhabalar, 2 yıllık evliyim 14 aylık bi bebeğim var. Özet geçmem gerekirse eşim evlendiğimiz günden beri boşanmak istedi. Öncesinde çok mutluyduk severek evlendik. Sebebi artık beni sevmemesiymiiş. Hamile kaldığımda sürekli aldırmak için yalvardı yakardı. Asla kabul etmedim bu sebeple hamileliğimden bugüne kadar aldatmadığı kadın etmediği hakaret kalmadı. Maddi durumu çok iyi. Sürekli kavga çıkartıp Kıbrısa giderdi arkadaşlarıyla. Alkol kumar herşey var. Ben iki sene boyunca iyi olması için çırpındım durdum evliliğimi kurtarmak adına. Normalde beni ve çocuğunu gercekten çok sever bir dediğimizi iki etmez çok şükür herşeyimiz yolundaydı. Ama son zamanlarda birdenbire Değişti. Evimiz kira, en küçük bi tartışmamızda eşyalarını alıp evi terkediyo 10/15 gün ne ne arıyo nede ben arayınca ulaşabiliyorum. Beş Kuruş parasız bırakıp kendi hayatını yaşıyo. Defalarca evsahibiyle muhattap oldum evden çıkartmaması için. En son tartışmamız 15 gün önce oldu. Inanın çok basit bi sebepten dolayı. Büyüttükçe büyüttü yetmedi kalkıp bana vurdu defalarca bebeğimin gözü önünde. Evimizdeki herşeyi kırıp dağıttı. Sonra polisi aradı gelin eşim evimizi dağıttı çocuğumuza vurdu diye. İnananiliyomusunuz. O arada esyalarını topladı beklemeye başladı. Bende o sinirle bi kaç hakaret ettim ağlamaya başladım meğer o arada beni videoyaya kaydediyomuş sadece benim konuşmalarımı ama, delil olarak saklıcakmış. Kısacası polislerle birlikte evden ayrıldı gitti. 15 gündür bebeğimin benim ve evimin tüm ihtiyaçlarını ailem karşılıyo. Hiç bir maddi yada manevi desteği yok. Boşanırsak aileme sığınamam yapamayız birlikte. Kendisinden o kadar zenginliğinin içinde bi beklentim yok sadece küçük bi ev tutsun oğlum ve bana geçinebileceğim kadarda nafaka. Ama işin aslına gelirsek ben eşimi seviyorum, oğlumuzda çok düşkün ona en azından Çocuğum biraz büyüyüne kadar boşanmak istemiyorum. Peki Bunlarla beni boşayabilirmi? Kusurlu onun olduğuna dair elimde kanıtlarımda var şahitlerimde. Hakim bunları göz önüne alıp davayı reddedermi sizce? yardım edin nolur gerçkten artık napıcağımı bilemiyorum. Tek düşüncem oğlumun sağlığı ve psikolojisi. Yardım edin lütfen.