Mesajı Okuyun
Old 03-04-2007, 10:15   #3
Av. Arzu Erkol Dursun

Varsayılan Yenİ Bİr Önerİ Daha :)

Sayın elvann;
Çok değerli katkılarınız için teşekkür ederim
Birde katılımcı olacak her meslektaşımıza şöyle bir şey yapmayı teklif ediyorum,eğer yararlı olacağına benim gibi inanırsanız tabi

*Elinizdeki yada bitmiş bir dava dosyanızı;tüm özel bilgileri silinmiş şekilde,burada bilgi vermesi adına yayınlamak (yol gösterici olması adına çok faydalı olacağını düşündüm,sizce?)

*Ve ya,yine,elinizdeki yada bitmiş bir dava dosyanız hakkında aşamalarını yazmanız.(örn;önce vekalet konur,sonra davalı sayısından bir fazla dilekçe örneği,nöbetçi hakimden havale alınır,kaleme gidilip harç hesaplattırılır,şuraya-şu şekilde harç yatırılır..vs)

Tabiki bunların yol gösterici ve pratiğe yönelik olması adına, çoğu meslektaşımıza yararlı olacağını düşündüğüm için (ki buna bende dahil ) yazıyorum.Eğerki bunu yapmak,yanlış,site ve meslek kurallarına aykırı olacaksa (ki bildiğim kadarıyla olmamalı,yanılıyorsam da bilgilendiriniz lütfen ) bu msjımı gelen uyarı doğrultusunda silip,sadece ilk konu başlığı altında cevaplarla devam edeceğim.

Umarım faydalı olabilecek,güzel bir hukukçu dayanışması sergileyen konu haline dönüştürebiliriz

Herkese teşekkürler.

saygılarımla.