Mesajı Okuyun
Old 15-10-2002, 22:20   #20
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: Kıvılcım
Merhaba sayın admin,
''Köşe yazıları ve dolayısıyla köşe yazarları'' noktasında, İşinizin ne kadar zor olacağını ancak şimdi fark edebildim.. Yazmak isteyen kişilerde sınırlama olacak mı? Olmayacaksa, nasıl bir formül düşünüyorsunuz? Sayının 100' ü bulması iyi mi olur acaba?

Evet bu benim de aşmaya çalıştığım bir teknik sorun. Her ne kadar foruma gönderilecek mesaj açısından köşeyazarı sayısının önemi yoksa da, köşeyazılarını toplu halde forum dışında sunmak açısından köşe yazarı sayısı bana bir engel oluşturur. Şu aşamada bu yazılara ana sayfadan geçiş vermeyi düşünüyorum ve elbette yazar sayısı 100 olursa bu mümkün olmayacak. Benim şu ana kadar bulduğum çözüm son X köşeyazısına veya Y günden yeni köşeyazısına ana sayfada yer vermek. Böylece kendi içinde bir sınırlama oluşacak ve ana sayfa yüzlerce yazı ile dolmayacak.

Ancak keşke asıl sorunumuz bu olsa. Şu aşamada köşe yazarı sayısının azlığı daha öncelikli bir sorun ve açıkçası yakın zamanda da sayı fazlalığının bize sorun olacağını düşünmüyorum. Yine de ben teknik hazırlıkları bir mucize olacakmış gibi yapmaya çalışacağım..